HEMBA A1 Seviye ingilizce kursu ücretsiz oldu! E-devlet onaylı kayıt işlemleri için…

HEMBA A1 Seviye ingilizce kursu ücretsiz oldu! E-devlet onaylı kayıt işlemleri için…

Halk Eğitim Merkezleri Bilişim Ağı (HEMBA) platformuna en çok beklenen eğitim sonunda eklendi. A1 İngilizce seviyesi kursuna kayıt olmak isteyenler için fırsat ayağa geldi. MEB’in online halk eğitim ağı HEMBA ücretsiz ve online İngilizce eğitimini tüm kursiyerlerin başvurusuna açık hale getirdi.

Online Halk Eğitim Merkezi HEMBA Bilişim ağı Hayat Boyu Öğrenme eğitim zirvesi kapsamında Mart ayında yeniden gündeme getirilmişti. Özellikle kadınların mesleki becerilerini arttırabilmek adına önemli bir platform olarak görülen HEMBA ücretsiz eğitimi alabilmeyi sağlayan bir özelliğe sahip. E-devlet sistemine giriş yapar şekilde platformu kullanarak yüzlerce kursun online eğitimi alınabilir.

HEMBA platformu sayesinde mesleki gelişim derslerinden kişisel gelişime, teknolojiden iklim bilimine kadar hemen her alanda eğitim alabilme fırsatı sunuluyor.

HEMBA Sisteme Giriş Ekranı!

HEMBA platformunda en çok tercih edilen kurslar arasında; bilgisayarda hızlı klavye kullanımı, diksiyon ve aşçı çırağı yer alıyor. HEMBA uzaktan eğitim platformu ile Ankara Üniversitesi TÖMER işbirliği ile hazırlanan A1 Seviyesi İngilizce kursuna kayıtlar alınmaya başladı.

Uzun süredir beklenen devlet onaylı İngilizce eğitimi için beklenen eğitim fırsatı tüm kursiyerlerin kullanımına açılmış oldu. Ücretsiz kursa katılım sağlayanlar, başarı sağladıklarında A1 seviye İngilizce sertifikasına e-devlet’e yansıtılmış şekilde sahip olabilecek. HEMBA ile kurs kaydı oluşturmak için tıklayınız.

ÖNERİ LİNK: Halk Eğitimin dijitale açılan kanadı: HEMBA

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.