İrlanda'daki En İyi 10 Dil Okulu

İrlanda'daki En İyi 10 Dil Okulu
Uzman eğitmenler, zengin sosyal etkinlikler ve sıcak bir atmosfer eşliğinde öğrencilere unutulmaz bir deneyim sunmaktadır. En iyi 10 dil okulu ile İrlanda'da dil eğitimi almak, unutulmaz bir maceraya dönüşebilir.

Kendi başınıza yeni bir dil öğrenmek tamamen mümkün olsa da, uygun rehberlik aldığınızda öğrenme sürecinizdeki belirli engelleri aşmak, genellikle çok daha kolaydır.

Tabii ki, en iyi eğitim ve dil eğitimi, ancak öğrenmek istediğiniz dilin yerel düzeyde konuşulduğu ülkede sağlanabilir. Bu nedenle, dil öğrencilerinin ve meraklılarının çoğu, özel öğrenme ihtiyaçları için ülke, şehir ve doğru dil okulunu seçerken karşılaştıkları birçok seçeneği göz önünde bulundurarak, çok zaman harcarlar.

İngilizce konuşulan bir ülkede İngilizcede ustalaşmak isteyen birçok kişi için, dil öğrenimi ile eşsiz kültürel deneyimler arasında harika bir denge sunduğu için, İrlanda mükemmel bir seçim olabilir.

Bununla birlikte, zaten İrlanda'da yaşıyor olmanız veya yalnızca belirli bir süre için ziyaret ediyor olmanız fark etmez, işte İrlanda'da bulabileceğiniz en iyi 10 dil okulu.

İrlanda'daki En İyi 10 Dil Okulu

İrlanda'daki En İyi 10 Dil Okulu

İrlanda, bir İrlanda üniversitesinden yüksek eğitim almak isteyen uluslararası öğrenciler arasında popüler bir seçimdir. Bu nedenle, ülkedeki birçok dil okulu, yabancılara yoğun İngilizce dil kursları vermeye odaklanmaktadır.

Ancak amacınız İngilizce eğitim alırken başka bir dil öğrenmekse, birçok dil okulu, çok çeşitli yabancı dil kursları da sunmaktadır. En belirgin olanları Fransızca, Almanca, İspanyolca, Lehçe, Arapça ve İtalyanca'dır.

Ücretler normalde kursun yoğunluğuna, okulun bulunduğu yere ve kurs süresine göre değişir. Doğru fiyatlandırma için, her zaman ilgili okulun web sitesini kontrol etmelisiniz.

Seçimimiz, Google'de yüksek bir kullanıcı sıralamasına sahip olan ve aynı zamanda ilgili web sitelerinde olumlu kullanıcı referanslarına sahip dil ​​okullarına odaklanmaktadır.

İrlanda'daki En İyi 10 Dil Okulu (3)

Atlas Dil Okulu

Dublin'deki Atlas Dil Okulu, türünün en iyi okullarından biridir. İrlanda'nın başkentinin kalbinde yer alan bu okul, dil öğrenme yolculuklarına başlamak isteyen yerel Dublinlilerin yanı sıra, birçok uluslararası ziyaretçinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Bu dil okulu, ACELS (İngilizce Dil Hizmetlerinin Akreditasyonu ve Koordinasyonu, İrlanda'nın bir Kalite ve Yeterlilik hizmeti) tarafından İngilizce öğretimi için Dublin'deki en iyi okul olarak tanınmaktadır.

Ana odak noktaları yabancı dil konuşanlar için İngilizce olsa da, İspanyolca, Almanca, Portekizce, Fransızca, İtalyanca ve Japonca dillerinde de kurslar veriyorlar. Bunlar Modern Yabancı Diller altında kategorize edilir ve hepsi başlangıçtan orta seviyeye kadar verilir.

Atlas Dil Okulu, dil kurslarının yanı sıra birinci sınıf öğrenci desteği, barınma, sosyal ve kültürel etkinlikler, birinci sınıf tesisler ve bilgili ve ilgili bir personel ile öne çıkmaktadır.

Atlas Dil Okulu

Everest Dil Okulu

Everest Dil Okulu, Google'da 4.9/5.0 yıldız puanına sahiptir ve web sitelerine üstünkörü bir bakışla bile, nedeni çok iyi anlaşılmaktadır.

Bu dil okulu, yüksek kaliteli İngilizce öğretiminin yanı sıra IELTS, FCE ve CAE gibi uluslararası geçerliliği olan sınavlara hazırlık kurslarına odaklanmaktadır.

Everest Dil Okulu, Dublin'de merkezi bir konuma sahiptir. Öğrencilerin dil hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olurken, İrlanda'nın başkentinde harika bir deneyim yaşatmak amacıyla dil eğitmenleri tarafından kurulmuştur.

Dublin'deki birçok tarihi yeri ziyaret etmeyi bitirdiğinizde , okulun tüm yıl boyunca düzenlenen birçok eğlenceli ve ilgi çekici sosyal etkinliğinden bazılarına katılabilirsiniz.

Personel, Trinity College Dublin'deki çeşitli bölümlerle işbirliği yaptıkları her öğrenci için, özel bir öğrenme yolu tasarlamaya kendini adamıştır.

Everest Dil Okulu

Ulearn Dil Okulu

Bir başka yüksek dereceli dil okulu olan ULearn English School, 1988'de kuruldu. Uluslararası öğrencilerin, iş veya başka nedenlerle İrlanda'ya yerleşirken, başarılı bir şekilde İngilizce öğrenmelerine yardımcı olurlar.

Okul, başlangıçtan ileri seviyeye kadar tüm yeterlilik seviyelerindeki öğrenciler için kapsamlı İngilizce kurslarının yanı sıra, İş İngilizcesi ve sınav hazırlık kursları (IELTS, FCE ve CAE) sunmaktadır. Ayrıca akşam dersleri ve çevrimiçi dersler açısından esnek düzenlemeler sunarlar.

ULearn ile öğrenmek, Dublin'i dil öğrenmeyi düşünerek ziyaret eden herkes için kesinlikle benzersiz bir deneyim gibi görünüyor. Hazır oradayken, Dublin'de yapılacak diğer en iyi şeyleri keşfedebilirsiniz. ULearn English School, mükemmel konaklama seçenekleri ve heyecan verici sosyal etkinlikler sağlayacaktır.

Ulearn Dil Okulu

Linguaviva Dil Okulu

Linguaviva Center, Dublin'de kurulmuş olan ilk İngilizce dil okuludur. Okul, 1977'den beri uluslararası öğrencilere İngilizce öğretmekten büyük memnuniyet duymaktadır ve bu da onu, İrlanda'daki en tanınmış dil okullarından biri yapmaktadır. İrlanda'da Pazarlama İngilizcesinin (MEI) orijinal üyelerinden biridir ve ayrıca ACELS tarafından akredite edilmiştir.

Okul, Genel İngilizce, İş İngilizcesi, genç öğrenciler için İngilizce ve FCE, CAE ve IELTS sınavlarına hazırlık dahil olmak üzere çok çeşitli İngilizce kursları sunmaktadır. Dil kurslarının yanı sıra, Linguaviva Merkezi'nin kendi öğrenci yurdu ve sınıf dışında düzenlenen birçok sosyal etkinliği vardır.

Dublin'deki hemen hemen her öğrenci gezisine, Linguaviva'dan bir temsilci eşlik eder. Dublin Kalesi, Malahide Kalesi, Trinity Koleji ve daha pek çok tarihi ve kültürel alan, haftada bir kez ziyaret edilmektedir. Bir rehber ayrıca Glendalough, Kilkenny ve Newgrange gibi yerlere, hafta sonu ve tüm gün geziler düzenler.

Linguaviva Dil Okulu

Swan İngilizce Dil Okulu

Swan English Language Education Institute, Dublin'in merkezindeki Grafton Caddesi üzerinde yer almaktadır.

Her yıl dünyanın dört bir yanından yüzlerce öğrencinin İngilizce öğrenmek, Dublin'de iş bulmak ve arkadaşlıklar kurmak için kaydolduğu, İrlanda'daki en tanınmış İngilizce okullarından biridir.

Swan ELT, yoğun Genel İngilizce kurslarının yanı sıra, her öğrencinin programına uygun sabah ve öğleden sonra programları sunar. Ayrıca, özellikle kendilerini uluslararası geçerliliği olan bu sınava hazırlamak isteyenler için, IELTS hazırlık kursları da bulunuyor.

Okul, en son teknolojiyi, geleneksel dil öğrenme teknikleriyle birleştirerek ve öğrenciler ve ilgi alanları etrafında çalışma oturumları tasarlayarak, sınıf öğretimine benzersiz bir yaklaşım sunar. Kurslar, belirli haftalık hedeflerle başlar ve öğrencilerin kişiselleştirilmiş çalışma planlarını geliştirmek için, aylık bire bir öğretmen-öğrenci toplantısı yapılır.

Kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz daire ve rezidans seçeneklerinin yanı sıra Swan ELT, mümkün olan en yüksek konaklama standartlarını sağlamak için sık sık denetlenen, bir ev sahibi aile ağına sahiptir. Ev sahibi aileler, kayıtlı oldukları çalışma programı süresince öğrencileri evlerinde ağırlarlar.

Swan İngilizce Dil Okulu

Centre of English Dil Okulu

1979'da kurulduğundan bu yana, Centre of English Dil Okulu, dünyanın her yerinden Dublin'e gelen öğrencileri İngilizce öğrenmek için eğitiyor. İngiltere, Kanada, İskoçya ve İrlanda'daki okulları kapsayan uluslararası bir ağa sahip, ödüllü bir dil okuludur.

Eğitmenler, niteliklerinin yanı sıra tutkularına, bakış açılarına ve dil öğrenimini keyifli hale getirme kapasitelerine göre seçilir.

Aile yanında konaklama ve çok çeşitli diğer konaklama seçenekleri, tüm CES kampüslerinde mevcuttur. CES, British Council ve ACELS tarafından akredite edilmiş ve tanınmıştır ve aynı zamanda MEI'nin (Marketing English in Ireland) kurucu üyelerinden biridir.

Centre of English Dil Okulu

Berlitz Dil Okulu

1900'de kurulduğundan bu yana Berlitz, yıl boyunca binlerce öğrencinin dil hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olma konusunda kanıtlanmış bir başarı geçmişine sahiptir.

Ana amaçları, öğrencilerin kendilerini özgür hissedecekleri ve İngilizce becerilerini geliştirebilecekleri olumlu bir ortam sağlamaktır.

Her öğrenciye bireysel olarak davranılır ve belirli akademik veya mesleki hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış bir çalışma programı ile destek verilir. Öğrencilerin gelişimleri de, eğitimleri boyunca düzenli geri bildirimler verilerek, titizlikle takip edilmektedir.

Berlitz Dublin eğitim tesisi, bu muhteşem şehrin ortasında modern bir ortam sağlar. İdari ekip, ihtiyaç duymaları halinde şehirde kalacak yer bulmalarına yardımcı olmak için öğrencilere yardımcı olurlar.

Berlitz Dil Okulu

Olé Dil Okulu

Dublin merkezli Olé School of Languages, yabancı dil öğrenmek için iyi bilinen ve tanınan bir kurumdur.

Okul, İngilizce dışında İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince ve İrlandaca dillerinde kurslar sunmaktadır. Bir dil öğrenmek veya mevcut dil becerilerini geliştirmekle ilgilenen her yaştan çocuğa ve bireye hizmet veriyorlar.

Okul, tercih edilen hedef dilde yoğunlaştırma yoluyla öğrenmeyi savunur. Öğretmenler, ilerledikçe hedef dili daha fazla kullanarak öğrencileri sürekli olarak zorlar.

Eğitmenler eğlenceli olduğu kadar üretken bir sınıf atmosferini de korumayı amaçlar. Dersleri sevmenin ve kursu her yönden eğlenceli bulmanın yanı sıra, öğrencileri zorlanmış hissetmeleri için motive ederler.

Olé Dil Okulu

Delphin İngilizce Dil Okulu

Dublin'deki Delfin İngilizce Okulu, İrlanda'nın başkentinde bulunur. Öğrencilerin benzersiz ve sıra dışı bir şeyin parçası olduklarını hissedebilecekleri bir İngilizce dil eğitimi deneyimi sunarlar.

Kaydolarak, dünya çapındaki “Delfiners” topluluğunun bir üyesi olursunuz ve okuldan yeni bir dil öğrenme deneyiminden daha fazlasıyla ayrılacağınızı garanti ederler.

Delfin'in harika sosyal programı, size İrlanda'nın sunduğu her şeyi görme şansı verirken, aynı zamanda otantik sosyal ortamlarda İngilizce pratik yapmanız için birçok fırsat sunar. Öğrencilerin sınıfta eğlenirken, İngilizceyi daha çabuk öğrenirler.

Delfin eğitmenlerinin coşkusu ve uzmanlığı sayesinde, öğrenme hedeflerine ilgi çekici ve eğlenceli bir şekilde ulaşılacaktır. İngilizce eğitimindeki en güncel teknolojiler, dersleri çağdaş ve geniş sınıflarda vermek için kullanılır.

Delfin English School ayrıca ACELS akreditasyonuna sahiptir.

Delphin İngilizce Dil Okulu

Cork İngiliz Dil Okulu

Cork English College, yurt dışından İrlanda'ya gelen öğrencilere İngilizce öğretme konusunda çok çeşitli akreditasyonlara ve deneyime sahiptir. İrlanda'daki dil okulları için yapılan arama sonuçlarında sürekli olarak üst sıralarda yer alırlar.

Kolej, huzurlu ama hareketli Cork şehrinde yer almaktadır. Öğretim hizmetlerinin yüksek kalitesinin yanı sıra Cork English College, İrlanda'da aile tarafından işletilen az sayıdaki İngilizce dil okulundan biridir ve bu nedenle, bu ülkede İngilizce öğrenecekleri yeri seçerken, birçok insanın ilk tercihi olmasının nedeni kesinlikle budur.

Kolej personeli, İngilizce öğrenmek için başka bir ülkeye taşınmanın önemli miktarda çaba ve duygusal yatırım gerektirdiğinin farkındadır. Öğrencileri bu sürecin her aşamasında desteklemeye önem verirler.

Personel, ziyaretlerinden en iyi şekilde yararlanmak ve ömür boyu sürecek anılar yaratmak için göçmenlik sorunları olan öğrencilere yardım etmekten, onları kültürel turlara ve gezilere götürmekten, özgeçmiş ve kariyer hazırlığı konusunda desteklemeye kadar her şeyi yapıyorlar.

CEC, Cambridge English sınavları ve IELTS gibi çeşitli uluslararası sınavlar için yetkili bir sınav tesisidir. Eğitim Ödülleri'nde de son üç yıldır üst üste “En İyi Dil Okulu” unvanını almıştır.

Cork İngiliz Dil Okulu