Memura Bayram İkramiyesi Müjdesi! Yalçın'dan açıklama geldi

Memura Bayram İkramiyesi Müjdesi! Yalçın'dan açıklama geldi

Emeklilere dini bayramlarda ödenen bayram ikramiyesinin memura da ödenmesi hususunda çalışmalar yürüten yetkili sendika memur Sen'in başkanı Ali Yalçın'dan açıklama geldi..

Memurlara ödenen bayram ikramiyesinin memurlara da ödenmesi uzun süredir sendikaların gündeminde. Her fırsatta hükümetin önüne giden memura bayram ikramiyesi konusu, 7.dönem toplu sözleşmede hükümetin önüne geliyor.

Masada memurları temsil edecek Memur Sen Başkanı Ali Yalçın'dan Memura bayram ikramiyesi konusuyla ilgili olarak açıklama geldi. 1 Ağustos tarihinde başlayacak olan toplu sözleşme görüşmelerinde pazarlık edecek isim olan Ali Yalçın, memurlara bayram ikramiyesi konusunun toplu sözleşme masasının önemli taleplerinden olduğunu ve Memurlar için bayram ikramiyesini ısrarla ve özenle talep ettiklerini söyledi. Yalçın'ın açıklamaları şu şekilde ;

Memura Bayram İkramiyesi Müjdesi! Yalçın'dan açıklama geldi

Sayın Yalçın: ''Burada 6 bin 650 lira kira yardımının devreye giriyor. Ya da lojman yapacaksınız. Bayram ikramiyesi almayan bir memur kalmamıştır. Onun için memurlar bayram ikramiyesi alabilmeli diye uzun süredir istiyoruz. Memurlar için bayram ikramiyesini ısrarla ve özenle istiyoruz.''

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

6 Yorum