Memur Sen Başkanı Ali Yalçın'dan Memur Maaş Kartları yerli ve milli ödeme sistemi dönüştürülsün açıklaması

Memur Sen Başkanı Ali Yalçın'dan Memur Maaş Kartları yerli ve milli ödeme sistemi dönüştürülsün açıklaması

Memur Sen Başkanı Ali Yalçın'dan Memur Maaş Kartları yerli ve milli ödeme sistemi dönüştürülsün açıklaması geldi.

İsrail'in Filistin'in işgaline karşılık olarak ülkemizde boykot kararları gelmeye devam ediyor. İsrail ürünlerini almama boykotu sürerken, kamuda da yerli ve milli ödeme sistemine geçişler sürüyor. Bir çok belediye çalışanlarının maaşlarını yerli kart troy ile yapılacağını duyururken, Memur Sen Başkanı Ali Yalçın'dan Memur Maaş Kartları yerli ve milli ödeme sistemi dönüştürülsün açıklaması geldi.

İşte Memur Sen Başkanı Ali Yalçın'ın Memur Maaş Kartları yerli ve milli ödeme sistemi dönüştürülsün açıklaması ;

Memur Maaş Kartları yerli ve milli ödeme sistemi TROY’a Dönüştürülmelidir Devletimiz ve milletimizin kararlı duruşuyla birçok “işgalci İsrail” ürünü boykot ediliyor. Birlik olduğumuzda ve beraber hareket ettiğimizde önümüzde hiçbir engelin duramayacağını herkese gösterdik. Boykotun devamı gelmeli ve hem kamu hem de bireyler bu konuda bilinçlendirilmelidir.

En önemli boykot ise “emperyalist ve kapitalist sömürücülere” karşı gencinden yaşlısına bütün bireylerin ceplerinde yer alan maaş-kredi kartlarının ödeme sisteminin yerli “Troy Kart” ile değiştirilmesi olduğu açıktır.

Öncelik bu kamuda başlamalı ve bütün kamu görevlilerimiz maaş kartlarını değiştirerek ödeme sisteminin “Troy Kart” olarak kullanılmasını sağlamalıdır. Bütün kamu görevlilerimizi bu konuda hassasiyete davet ediyoruz.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.