Canan Karatay Zerre Kadar Diyet Yapmadan Zayıflamanın Tarifini Sundu! Bu Taktik Diyetisyenlere Dükkan Kapattıracak

Canan Karatay Zerre Kadar Diyet Yapmadan Zayıflamanın Tarifini Sundu! Bu Taktik Diyetisyenlere Dükkan Kapattıracak

Canan Karatay yine açıklamalarıyla gündemdeki yerini koruyor. Sağlıklı beslenmek isteyenlerin sürekli takip ettiği isimlerden biri olan Canan Karatay özellikle kahvaltıda tüketilmesi gereken iştah kapatıcı o mucizevi besinleri açıkladı.

Prof Dr Canan Karatay sağlıklı beslenme konusundaki önerilerine kattıkça Karatay son açıklamasında sık sık acıkan kişiler için farklı önerilerde bulundu. İşte kilo vermek isteyenle için uzun süre tok tutan o besinler.

Ünlü doktor ceviz ve yumurta sağlık üzerindeki olumlu etkilerini detaylı şekilde açıkladı. Canan Karatay’a göre ceviz uzun süre tokluk hissi yaratabilen bir besin ve tükettikten 3 saat sonra etkisini azaltıyor. Ayrıca cevizin içerisinde bulunan omega 3 ve farklı bi çok yağ asitleri ile de oldukça zengin besin değeri oldukça yüksek dikkat çeken ve bu özellikler sayesinde de kolesterol düşücü bir etkiye sahiptir.

Prof Dr Canan Karatay

canan-karatay-zerre-kadar-diyet-yapmadan-zayiflamanin-tarifini-sundu-bu-taktik-diyetisyenlere-dukkan-kapattiracak.jpg

Cevizin faydaları arasında tok tutmaya yardımcı olduğu için kilo verme süresince diyet yapanlar için bir numaralı tercih besinidir. Ayrıca kalp atış hızını düzenler ve beyin hızını ve fonksiyonlarını geliştirir. Antioksidan zenginidir, bağışıklık sistemini güçlendirir ve kanser riskini azaltır. Eş olarak cilt ve saç sağlığını destekler depresyon etkilerini hafifletir ve üreme sağlığını destekler.

Kahvaltıda vazgeçilmemesi gerekenlerden bir tanesi de yumurtadır. Ceviz gibi oldukça faydalı olan yumurta da yağ asitleri ile oldukça zengin bir besindir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.