Türkiye Şeker Fabrikaları personel alımı ilanı güncellendi! Müfettiş yardımcısı alımı yapılacak!

Türkiye Şeker Fabrikaları personel alımı ilanı güncellendi! Müfettiş yardımcısı alımı yapılacak!

Geçtiğimiz günlerde yayımlamış olduğu personel alımı ilanını güncellediğini duyuran Türkiye Şeker Fabrikaları, kurum bünyesinde müfettiş yardımcısı pozisyonunda istihdam edilecek yeni personellere ihtiyaç duyduğunu bildirdi. İşte ayrıntılar…

Yeni dönemde ekonomik alanda yaşanan olumsuz gelişmeler, çalışanların büyük bir bölümünün mevcut maaşları ile geçinememelerine sebebiyet verdi. Yapılan tüm maaş iyileştirmelerine rağmen alım güçleri arzu edilen seviyelere yükselemeyen çalışanlar, maaşlarını yükseltmek ve devlet güvencesi altına alabilmek adına yeni dönemde yayımlanan personel alımı ilanlarını yakından takip etmeye başladı. Bu noktada yeni gün itibari ile bir yeni personel alımı ilanı daha kamuoyu ile paylaşıldı.

Geçtiğimiz günlerde eksik kadrolarını belirleyerek yeni bir personel alımı ilanı düzenleyen Türkiye Şeker Fabrikaları, söz konusu ilanda değişikliğe giderek ilanın güncel halini paylaştı. Tek kadroda istihdam edilmek üzere yeni personellere ihtiyaç duyduğunu belirten Türkiye Şeker Fabrikaları, ilan başvuru sürecine ilişkin ayrıntıları paylaştı.

TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI PERSONEL ALIMI İLANI MART 2023

Eksik kadrolarını belirleyerek ilana çıkan Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. geçtiğimiz günlerde yayımlamış olduğu ilanda değişikliğe gidilmiş olduğunu belirtti. Kurum, Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda istihdam edilmek üzere genel idare hizmetlerine dahil 8’inci kadro dereceli müfettiş yardımcısı alımının yapılacağını bildirdi. Boş kadro sayısı ise 4 olarak açıklandı.

TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI PERSONEL ALIMI İLANI BAŞVURU DETAYLARI

turkiye-seker-fabrikalari-personel-alimi-ilani-guncellendi-mufettis-yardimcisi-alimi-yapilacak (2)

8’inci kadro dereceli 4 müfettiş yardımcısına ihtiyaç duyduğunu belirten Türkiye Şeker Fabrikaları, söz konusu pozisyona başvuruda bulunmak isteyen adaylar için ilan başvuru kriterlerini şu şekilde sıraladı:

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilmiş olan genel memuriyet şartlarını sağlıyor olmak,
  • Üniversitelerin hukuk, siyasal bilgiler, iktisat veya işletme bölümlerinden mezun olmuş olmak,
  • ÖSYM’nin 2021- 2022 döneminde yapmış olduğu KPSS’den en az 80 puan almış olmak,
  • 1 Ocak 1988 tarihinde veya bu tarihten sonrasında doğmuş olmak,
  • Erkek adayların askerlik ile ilişkilerinin bulunmaması,
  • Görevin yapılmasına engel olabilecek bir sağlık sorununa sahip olmamak,
  • Diğer özel şartları sağlıyor olmak.

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. tarafından yayımlanmış olan personel alımı ilanına, 24 Mart tarihine kadar e- devlet sistemi üzerinden başvuru yapılabilecektir.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.