Türkiye Maarif Vakfı Uzman Alıyor! Öğretmenler de başvuru yapabilir

Türkiye Maarif Vakfı Uzman Alıyor! Öğretmenler de başvuru yapabilir

Türkiye Maarif Vakfının Merkez birimlerinde görevlendirilmek üzere 25 Maarif Uzman Yardımcısı alımı yapıyor. Öğretmenlerde başvuru yapabilir..

Kamu kariyer platformu üzerinden yayımlanan ilana göre Türkiye Maarif Vakfının Merkez birimlerinde görevlendirilmek üzere 25 Maarif Uzman Yardımcısı alımı yapacak.Öğretmenlerde başvuru yapabilir..

Başvurular online

Yayımlanan ilanda ki başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını 20 Eylül 2023 tarihine kadar kariyer.turkiyemaarif.org adresi üzerinden yapabilecekler.

Başvuru Şartları neler ?

1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya Mavi Kart sahibi olmak,

2. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

3. Türk Ceza Kanunu'nun 53.maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak,

4. Üniversitelerin örgün eğitim veren ve aşağıda belirtilen dört yıllık bölümlerin birinden mezun olmak;

. Teknik Eğitim, Mesleki Eğitim ve Eğitim Fakültelerinin herhangi bir bölümü,

. Mezun olunduğunda formasyon eğitimi alınarak öğretmenlik yapılabilecek bölümler,

. İktisat, İşletme, Siyaset Bilimi, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri, Sosyoloji, Hukuk, İstatistik, Matematik, Endüstri Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği bölümleri.

5. 01/01/1994 tarihinde veya sonrasında doğmuş olmak,

6. İspanyolca, İngilizce, Fransızca, Arapça, Portekizce ve Rusça dillerinden; son beş yıl içerisinde Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan sınavlardan (YDS, e-YDS ve YÖKDİL) en az 70 (C) puan ya da ÖSYM tarafından geçerliliği kabul edilen (CPE, CAE, TOEFL iBT, PTE Akademik, DELF, DALF, DELE) sınavlardan en az ÖSYM Denklik Tablosunda belirtilen 70 (C) eşdeğer puana sahip olmak veya yurtdışında ilgili dillerde (İspanyolca, İngilizce, Fransızca, Arapça, Portekizce ve Rusça) eğitim veren üniversitelerden mezun olmak,

Başvurularda Tercih Sebebi:

Aşağıda belirtilen hususlar, ilgili alanlarda adayların seçiminde tercih sebebi olarak değerlendirmeye alınacaktır.

1. Ölçme ve Değerlendirme, İstatistik, Eğitim Yönetimi alanlarında yüksek lisans derecesine sahip olmak,

Türkiye Maarif Vakfı Uzman Alımı İlanının detaylarına ulaşmak ve başvuru yapmak için TIKLAYIN

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.