ODTÜ 156 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

ODTÜ 156 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Resmi Gazete'de yayımlanan alım ilanına göre Orta Doğu Teknik Üniversitesi birimlerinde istihdam etmek üzere farklı mesleklerden toplamda 156 sözleşmeli personel alımı yapacak..

Üniversiteler personel alımlarına devam ediyor. Resmi Gazete 'de yayımlanan alım ilanına göre Orta Doğu Teknik Üniversitesi birimlerinde istihdam etmek üzere farklı mesleklerden toplamda 156 sözleşmeli personel alımı yapacak.

Başvuru şekli ve zamanı

Adaylar başvurularını 20 Mart 2023 tarihine kadar http://pdb.metu.edu.tr adresinde bulunacak olan dilekçenin doldurulması ve istene belgelerin tamamlanmasıyla Üniversitenin Evrak ve Arşiv Müdürlüğüne elden, posta ya da kargo yoluyla yapabilecektir.

Başvuru Genel Şartları Aşağıdaki Gibidir

  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.
  • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak (Askerliğini yapmış, tecil ettirmiş ya da muaf olmak). Koruma ve Güvenlik Görevlisi için başvuracak adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir.
  • Tüm pozisyonlar için son başvuru tarihi itibarıyla 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olmak (Doğum tarihi:21.03.1988(dahil)-20.03.2005(dahil) aralığında olanlar kabul edilir.)
  • Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemek.
  • Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi (40) saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dahil) şartını kabul etmek, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile engeli bulunmamak ve vardiyalı çalışmasına engel durumu bulunmamak

ODTÜ Sözleşmeli Personel Alımı İlanının Detaylarına Ulaşmak İçin TIKLAYIN

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.