KPSS Şartı Olmadan Hastanelere Gişe Görevlisi Alınacak! İŞKUR'dan Yüksek Maaşlı İş Fırsatı

KPSS Şartı Olmadan Hastanelere Gişe Görevlisi Alınacak! İŞKUR'dan Yüksek Maaşlı İş Fırsatı

KPSS şartı olmadan iş arayanlarla İşkur müjdeyi son dakika olarak verdi. Hemen başvurunuzu yapın, hayatınız değişsin

İş arayanlara İŞKUR’dan müjdeli haber geldi. Hastanelere gişe görevlisi alınacak. İşte haberin bütün ayrıntıları...

İŞKUR'dan art arda iş ilanları gelirken bunlara bir yenisi daha eklendi. Özel ve kamu sektörüne farklı pozisyonlar için personel alımı devam etmektedir. KPSS Şartı olmadan üstelik sınavsız alımların yanı sıra yüksek maaşı ile bütün insanların dikkatini bu iş ilanı çekiyor. Üstelik farklı yaş gruplarına yönelik iş fırsatı bulunmaktadır.

Önemli İş Fırsatı

Bu işler içinde özellikle de hasta kabul kayıt görevlisi pozisyonları göz önünde. Başvuru yapacak adaylarda en az ilköğretim mezunu olma koşulu aranıyor. Ayrıca 18 yaşını doldurmuş olmalı ve sağlık alanında deneyimli olması veya bu alanda deneyim kazanmak istemeniz gerekmektedir.

Başvuru yapacaklarda aranan bir diğer koşul ise iyi iletişim becerisi olmalı, ekip çalışmasına uygun ve planlama yeteneğini olan kişiler aranmaktadır. Ayrıca MS Office programlarını iyi bilmeli, provizyon ve fatura işlemi konusunda iyi bilgi sahibi olmanız gerekiyor.

Bu alanda çalışacak kişinin sağlık durumunun uygun olması en önemli kriterlerden biridir. Engelli adaylar içinde istenilen koşullar özel durumlar ilan ayrıntısında yer almaktadır. İş başvurusu online platformlardan yapılıyor ve bilgi almak içinde İŞKUR şubelerine giderek oradaki yetkililer ile görüşebilirsiniz. Bu iş fırsatından faydalanmak isteyen bütün adaylar, işe alım tarihler içinde başvurularını gerçekleştirebilirler.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.