Kızılay’da Memur Olarak Çalışmak İster misiniz? Yeni Memur Alımı İlanı ve Detayları

Kızılay’da Memur Olarak Çalışmak İster misiniz? Yeni Memur Alımı İlanı ve Detayları
Kızılay memur alımı ilanına çıktı. Başvuru şartlarının kolay olması iş arayanları oldukça sevindirdi. İlanın detayları haber içeriğinde

Memur alımı için Kızılay ilan yayınlandı. Yayınlanan ilana göre İngilizce bilen yüksek maaşlı memurlar alınacak. İşte haberi ayrıntıları...

Kızılay memur alımı yapıyor. Yapılan haberlere göre 31 Ağustos tarihinde yayınlanan ilan doğrultusunda 4 farklı pozisyonda personel alımı yapılacak. Bu alanda yapılan iş ilanları için Herhangi bir KPSS Şartı aranmamaktadır.

Kızılay Memur Alımı İçin Aranan Koşullar?

İlk olarak şunu belirtelim ilan yalnızca Ankara için yayınlanmış olup adayların da Ankara’da yaşıyor olması gerekiyor. Erkek adaylar içinde askerliğini yapmış ya da askerlik ile alakası olmaması gerekiyor. Yurt dışı ya da yurt içi seyahat engeli olmamalı, B Sınıfı sürücü kursuna sahip olmalı, TC vatandaşı olmak gibi koşullar da aranmamaktadır.

Hangi kadroya eleman alınıyor?

Uluslararası İlişkiler uzmanı başvuru koşuları;

  • Üniversitelerin Hukuk, Uluslararası İlişkiler, İİBF, İletişim ya da Sosyal Bilimler lisans mezunu olmak
  • Uluslararası İlişkiler yüksek lisansı mezunu olmak
  • İleri seviyede İngilizce bilen (sözlü ve yazılı dil yetenek testi yapılacak)
  • İyi seviyede MS Office programı bilmek
  • Seyahat engeli olmamalı

Başvuru nasıl yapılıyor?

Personel alımı Kızılay’ın ilan yayınlanması ile başladı. Söz konusu olan ilana başvurular yalnızca Kızılay Kariyer sitesinden online olarak yapılıyor. Kızılay personel alımı başvuruları 25 Ağustos tarihinde başladı ve en geç ilan dolana kadar başvuracak olanların işlemlerini yapması gerekiyor.