Kimse işsiz kalmasın diye İŞKUR 39 ilde personel alımı yapacak

Kimse işsiz kalmasın diye İŞKUR 39 ilde personel alımı yapacak
İŞKUR toplam 39 ilde 4600 kişilik personel alımı yapacağını ilan etti. Söz konusu personel alımı yapılacak olan alanlar hangi alanlardır? Başvuru şartları nelerdir? Personel alımları hangi illere yapılacak?

İŞKUR tarafından personel alımı yapılacak olan iller; Denizli, İstanbul, Tekirdağ, Aydın, Çankırı, Sivas, Bursa, Manisa, Eskişehir, Afyonkarahisar, Burdur, Muğla, Antalya, Erzurum, Kütahya, Çanakkale, Çorum, Amasya, Düzce, Mersin, Sakarya, Samsun, Ardahan, Tokat, Kahramanmaraş, Kocaeli, Malatya, Ankara, Yozgat, Karaman, Bartın, Ordu, Adana, Hatay, Balıkesir ve Kırıkkale olarak listelenmiştir.

İŞKUR tarafından hangi kadrolara istihdam yapılacağı açıklandı. Buna göre, işe alınacak işçilerin çalışacağı kadrolar şu şekilde: Temizlik işleri, park ve bahçe işleri, yol yapım ve onarım işleri, ulaşım hizmetleri, zabıta hizmetleri ve sosyal hizmetler.

Başvurular İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Arama bölümüne yukarıdaki istihdam alanları arama bölümlerine yazılarak yapılacaktır.

Meb Hocam / ÖZEL HABER