Karabük Üniversitesi sözleşmeli personel alıyor: 61 kişilik alım gerçekleştirilecek! Son başvuru 6 Nisan..

Karabük Üniversitesi sözleşmeli personel alıyor: 61 kişilik alım gerçekleştirilecek! Son başvuru 6 Nisan..

Karabük Üniversitesi, akademik ve idari personel alımı için yeni bir ilan yayımladı. Üniversitenin çeşitli birimlerinde görevlendirilmek üzere toplam 61 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Alınacak personellerin, farklı pozisyonlarda ve kadrolarda

Karabük Üniversitesi, ülkenin önde gelen üniversitelerinden biri olarak, nitelikli eğitim kadrosu ve modern altyapısı ile dikkat çekiyor. Üniversitenin, öğrencilere en iyi eğitim imkanlarını sunmak ve araştırmalara destek vermek amacıyla gerçekleştirdiği personel alımları, üniversitenin hizmet kalitesini artırmayı ve daha iyi bir gelecek için nitelikli insan kaynağı yetiştirmeyi hedefliyor.

Alım yapılacak pozisyonlar arasında büro personeli, destek görevlisi, koruma ve güvenlik görevlisi, teknisyen, tekniker, avukat, mühendis, psikolog gibi farklı kadrolar yer alıyor. Başvuru yapacak adayların, ilgili pozisyon için gerekli niteliklere sahip olmaları ve son başvuru tarihi olan 6 Nisan 2023 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekiyor.

BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER

karabuk-universitesi-sozlesmeli-personel-aliyor-61-kisilik-alim-gerceklestirilecek-son-basvuru-

Başvuru yapacak adayların sunması gereken belgeler şunlardır:

1- Başvuru Formu (Üniversitenin internet sitesinden temin edilecektir.) Başvuru formunda adayın fotoğrafı ve imzası olmalıdır. Aday, başvurduğu ilan numarası ve unvanı da belirtmelidir.

2- Nüfus cüzdanı veya T.C. kimlik kartının fotokopisi,

3- Son 6 ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğraf.

4- Diploma fotokopisi veya mezuniyet belgesi, e-Devlet çıktısı kabul edilecek olup, sorgulama kodu net ve okunaklı olmalıdır.

5- 2022 yılı KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi.

6- Askerlik durum belgesi (erkek adaylar için), e-Devlet üzerinden temin edilebilir.

7- Adli sicil kaydı, e-Devlet üzerinden temin edilebilir.

8- SGK hizmet dökümü (SGK belgesi istenen pozisyonlar için), e-Devlet üzerinden temin edilebilir.

9- Unvan için aranan nitelikler kısmında istenilen diğer belgeler.

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ

Karabük Üniversitesi'nin personel alım ilanında, başvuru şartlarını yerine getiren adaylar arasından 2022 KPSS (P3), (P93), (P94) grubu puan sıralamasına göre seçim yapılacağı belirtiliyor. Hak kazanan adaylar, üniversitenin resmi web sitesi olan www.karabuk.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Ayrıca, ilan edilen kadronun üç katı kadar yedek aday belirlenecektir. KPSS puanları eşit olan adaylar arasından, mezuniyet tarihi önce olan veya mezuniyet tarihi de eşitse doğum tarihi büyük olan adaylara öncelik verileceği belirtiliyor. Alım sürecine ilişkin tüm duyurular da yine üniversitenin resmi web sitesi olan www.karabuk.edu.tr adresinden ilan edilecektir.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.