Kamu Kurumu Memur Alım Yapıyor

Kamu Kurumu Memur Alım Yapıyor

Kamu kurumları arasında TÜBİTAK, kendi kariyer sitesi üzerinden yaptığı duyuruya göre bünyesine memur alımı yapıyor. İşte detaylar..

Kamu Kurumu Memur Alım Yapıyor

Kamu kurumlarından memur alım haberleri gelmeye devam ediyor. Son olarak Kamu kurumları arasında TÜBİTAK, kendi kariyer sitesi üzerinden yaptığı duyuruya göre bünyesine memur alımı yapıyor.

Başvuru şartları neler?

  • Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak.

  • Erkek adaylar için, son başvuru tarihi itibariyle askerliğini tamamlamış veya tecilli olmak.

  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak

  • Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak
  • Java, Spring Framework, JSE, JAVA EE, JAVA MVC framework, Javascript, SQL ve RESTful/SOAP web servisleri konularında bilgili ya da bu alanlarda sertifika sahibi olmak,

  • OOP, Design Patterns, SOA, AOP gibi programlama kavramları hakkında bilgi sahibi olmak.

Başvuru süreci nasıl olacak?

Adaylar TÜBİTAK memur alım ilanı için başvurularını 17 Temmuz 2023 tarihine kadar https://kariyer.tubitak.gov.tr adresi üzerinden online olarak yapabilecekler. Bir aday en fazla 1 (bir) pozisyona başvuru yapabilecektir.

tubitak.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.