En az lise mezunu adaylar alınacak, KPSS şartı yok - mülakat yok!

En az lise mezunu adaylar alınacak, KPSS şartı yok - mülakat yok!

Kızılay, Nisan ayı bitmeden yapılacak olan personel alımlarında KPSS ve mülakat şartı aramıyor. Alımlar, lise mezunu adaylar için belirlenen 6 yeni kadroda gerçekleşecek. İşte başvuru süreci ve diğer detaylar hakkında merak edilenler…

Kızılay, Nisan ayı bitmeden KPSS ve mülakat şartı olmaksızın lise mezunları arasından 6 yeni kadro için personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuru sürecine dair tüm detaylar açıklandı.

En az lise mezunu adaylar alınacak, KPSS şartı yok - mülakat yok!

Kızılay, KPSS şartsız ve mülakatsız olmak üzere lise mezunu adaylar için 6 yeni kadroda personel alımı yapacağını duyurdu. Alımlar, Kızılay'ın kariyer sayfası üzerinden online olarak gerçekleştirilecek. İlanlara başvuru yapmak için adayların Kızılay Kariyer sayfasına gidip, ilgili kadro ilanlarından birine tıklayarak başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekiyor.

en-az-lise-mezunu-adaylar-alinacak-kpss-sarti-yok-mulakat-yok.jpg

Bilgi Yönetimi Yöneticisi pozisyonu için aranan özellikler arasında, ilgili üniversite bölümlerinden mezun olmak, Python veya R programlama dillerini ileri seviyede bilmek, ve iş zekası araçlarına hakimiyet bulunmaktadır. Nisan ayı içinde başvuruların tamamlanması gerekmektedir.

KIZILAY PERSONEL ALIMI BAŞVURU EKRANI

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
6 Yorum