Belediyesi, bünyesinde görev alacak öğretmenler alınacak

Belediyesi, bünyesinde görev alacak öğretmenler alınacak

İzmir Bayraklı Belediyesi’nin öğretmen, psikolog, psikolojik eğitmen alımı için düzenlemiş olduğu sınava yüzlerce öğretmen ve eğitmen katıldı..

MEB dışında bazı kurumlarda öğretmenlere istihdam sunmaya devam ediyor. Bu kurumlardan bir tanesi de Belediyeler.

Belediyeler bünyelerinde bulunan eğitim kurumlarına öğretmen alımlarına devam ediyor. Son olarak İzmir Bayraklı Belediyesi’nin öğretmen, psikolog, psikolojik eğitmen alımı yapacağını duyurmuştu.

Bayraklı Belediyesi’nin öğretmen, psikolog, psikolojik eğitmen alımı için düzenlemiş olduğu sınava yüzlerce öğretmen ve eğitmen katıldı. Bayraklı Belediyesi’nin Ege Üniversitesi ile işbirliği içinde düzenlemiş olduğu sınava katılan adayların heyecanları yüzlerinden okundu.


Bayraklı Belediyesi Belediye Başkanı Serdar Sandal konuyla ilgili şu açıklamaları yaptı.

Bayraklı’ya özgü katılımcı, demokratik ve dayanışmayı ön planda tutan eğitim modelimizle çocuklarımızı yarınlara hazırlıyoruz. Bu hedefe giderken; alanında uzman, doğru eğitmen seçimini çok önemsiyoruz. Ege Üniversitesi ve profesyonel kadrolarıyla iş birliği yaparak en doğru tercihi belirliyoruz. Aynı zamanda belirli oranda da olsa öğretmen istihdamı konusunda ilçemize katkı sunuyoruz. Çocuklarımızın sağlıklı koşullarda, en iyi eğitimi almaları için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Sınava giren tüm meslektaşlarımın heyecanını paylaşıyor, emekleri için teşekkür ediyorum.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.