Belediye KPSS şartsız 52 kamu personeli alımı yapacak

Belediye KPSS şartsız 52 kamu personeli alımı yapacak

İlçe Belediyesi kamu ilan üzerinden yayımladığı duyuruda KPSS şartsız farklı mesleklerden toplamda 52 kamu personeli alımı yapacak. İşte kadro dağılımı ve detaylar..

Belediyeler personel alım ilanlarına devam ediyor. Hizmet kalitesini artırmak ve istihdama katkı sunmak için yarışan belediyeler hemen hemen her gün kamu ilan üzerinden yayımladığı duyurular ile personel alımlarına devam ediyor.

Bu kapsamda Konya Akşehir Belediyesi kamu kamu ilan üzerinden yayımladığı duyuruda KPSS şartsız farklı mesleklerden toplamda 52 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu.

Kadro dağılımı

  • Makam Şoförü - 2 Kişi
  • İşçi - 50 Kişi

Başvurular başladı

Alım ilanlarında belirlenen şartları taşıyan adaylar başvurularını 22 - 26 Haziran 2023 tarihleri arasında Akşehir Belediyesine şahsen yapabileceklerdir.

Alımlar kura ile olacak

Akşehir Belediyesi 52 kamu personel alımı kura ile olacak. 4 Temmuz 2023 tarihinde ön başvurusu kabul edilen adaylar arasından çekilecek kura ile alımlar belli olacak.

KPSS'siz alım

İlanlara başvuru yapan adaylardan genel ve özel şartlardan sonra KPSS şartı aranmayacaktır.

Başvuru şartları

İşçi için Başvuru Şartları :

iscibasvurusartlari.jpg

Makam Şoförü için başvuru şartları :

makam1.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum