Belediye KPSS 55 ile 200 memur alımı yapacak!

Belediye KPSS 55 ile 200 memur alımı yapacak!

Büyükşehir Belediyesi yayımladığı ilan ile birlikte, bünyesine KPSS 55 ile 200 memur alımı yapacak. İşte kadro dağılımı ve başvuru şartları..

Kamuda personel alımları devam ederken, Büyükşehir Belediyeleri de istihdama katkı sunuyor. Son olarak Resmi Gazete 'de yayımlanan alım ilanına göre Konya Büyükşehir Belediyesi yayımladığı ilan ile birlikte, bünyesine KPSS 55 ile 200 memur alımı yapacak.

Alımlar itfaiye eri kadrosuna yapılacak

Yayımlanan ilana göre Konya Büyükşehir Belediyesi 200 memur alımını itfaiye eri kadrosuna yapacak.

KPSS 55 puan şartı

Başvuru yapacak adaylardan ön lisans KPSS puan türünden en az 55 puan almaları şartı bulunuyor..

itfaiye.jpg

Başvuru şartları aşağıdaki gibidir

  • Türk Vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak
  • Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle, askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak yada askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,
  • İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartların taşımak

Başvuru şekli ve zamanı

25/09/2023-29/09/2023 tarihleri arasında, http://www.konya.bel.tr adresi üzerinden elektronik ortamda doldurarak imzaladıkları başvuru formu ve yukarıda sayılan belgeler ile birlikte tabip gözetiminde boy ve kilo ölçümü yapmak üzere Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı, Konevi Mahallesi, Millet Caddesi Konya Büyükşehir Belediyesi Konevi Ek Hizmet Binası No:14 Meram/KONYA adresine mesai saatleri içinde şahsen müracaat ederek başvuru sürecini tamamlayacaklardır.

Konya Büyükşehir Belediye KPSS 55 ile 200 memur alımı ilanının tam metni için TIKLAYIN

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.