BDDK sözleşmeli personel alımı ilanı yayımlandı! Son başvuru tarihi 26 Mart!

BDDK sözleşmeli personel alımı ilanı yayımlandı! Son başvuru tarihi 26 Mart!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu eksik kadrolarını belirleyerek ilana çıktı. Tek kadroda personel istihdamının yapılacağını belirten kamu kurumu, başvuru sürecinin devam ettiğini vurguladı. İşte Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun mart

Bankacılık sektörüne ilişkin yaptığı düzenlemeler ile dikkatleri üzerine çekmeye devam eden Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, bu kez istihdam duyurusu ile gündeme geldi. Eksik kadrolarını belirlemiş olduğunu duyuran kamu kurumu, bünyesine yeni personeller dahil edeceğini bildirdi.

Resmi Gazete aracılığı ile ilana çıkan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, mart ayının sonuna kadar devam edecek olan ilan başvuru süreci kapsamında ilgili şartları sağlayan adayların başvurularını kabul edeceğini belirtti. Kamu kurumu, kadro istihdamının tek kadroda ve sözleşmeli olarak yapılacağını bildirdi.

BANKACILIK DÜZENLEME VE DENETLEME KURUMU PERSONEL ALIMI İLANI MART 2023

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Veri ve Sistem Yönetimi Daire Başkanlığı bünyesinde görevlendirmek üzere yeni personellere ihtiyaç duyduğunu bildirdi. Bu kapsamda yeni personellerin sözleşmeli bilişim personeli olarak istihdam edileceklerini belirten kamu kurumu, aday elemelerinin sözlü sınav puanlarına göre yapılacağını ifade etti.

BANKACILIK DÜZENLEME VE DENETLEME KURUMU PERSONEL ALIMI İLANI BAŞVURU EKRANI

bddk-sozlesmeli-personel-alimi-ilani-yayimlandi-son-basvuru-tarihi-26-mart

Toplamda 15 yeni sözleşmeli bilişim personeline ihtiyaç duyduğunu belirten Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar için başvuru şartlarını şu şekilde sıraladı:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından yoksun bulunmamak,
  • Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilmiş olan süreler geçmiş olsa dahi kasten işlenen bir suçtan ötürü bir yıl veya daha fazla süre ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak,
  • Affa uğramış dahi olsa devletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olmak,
  • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak,
  • Görev tanımını sekteye uğratacak bir sağlık problemi bulunmamak,
  • 5411 sayılı Bankacılık Kanunu’nun 8’inci maddesinin birinci fıkrasının a, b, c ve d bentlerinde yer alan şartları sağlıyor olmak,
  • 5411 satılı Bankacılık Kanunu’nun 26’ncı maddesi kapsamında çalışması yasaklanmış olanlardan olmamak,
  • Güvenlik ve arşiv soruşturması olumlu sonuçlanmak,
  • Özel şartları sağlıyor olmak.

Yukarıda belirtilmiş olan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme personel alımı ilanı başvuru şartlarını sağlayan adayların başvuruları, 26 Mart tarihine kadar e- devlet sistemi üzerinden kabul edilmeye devam edilecektir.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.