Bakanlık 3 Alanda 1142 Memur Alımı İçin Harekete Geçiyor

Bakanlık 3 Alanda 1142 Memur Alımı İçin Harekete Geçiyor

Resmi Gazete 'de yayımlanan karar ile birlikte Adalet Bakanlığı'na 3 alanda 1142 memur kadro ihdas edildi. Bakanlığın 3 alanda 1142 memur alımı için önümüzdeki günlerde duyuruya çıkması bekleniyor..

Kamu kurumlarına memur alımları devam ederken, bazı kurumlar için kadro ihdas kararlar gelmeye devam ediyor.

Bakanlık 3 Alanda 1142 Memur Alımı İçin Harekete Geçiyor

Son olarak Resmi Gazete 'de yayımlanan karar ile birlikte, Adalet Bakanlığı'na 3 alanda 1142 memur kadro ihdas edildi. Bakanlığın 3 alanda 1142 memur alımı için önümüzdeki günlerde duyuruya çıkması bekleniyor.

Resmi Gazete 'de yayımlanan karara göre Adalet Bakanlığı Taşra teşkilatında olmak üzere 7. 8 ve 9. dereceli kadrolarda olmak üzere 1142 kişilik kadro ihdası yapıldı. Buna göre,

Genel İdare Hizmetleri Sınıfında,

  • 10 Hakim ve Sabcı Yardımcısı,
  • 1019 Cezaevi Katibi,

Yardımcı Hizmetler Sınıfında,

  • 113 Kaloriferci,

adalett.png

Alımlar ne zaman yapılacak?

Yayımlanan karar ile birlikte Adalet Bakanlığı'na ihdas edilen 1142 memur kadrosuna alım için Bakanlığın önümüzde ki günlerde duyuruya çıkması bekleniyor. Adalet Bakanlığı resmi olarak alım duyurusu yayımladığı anda size değerli okuyucularımız ile mebhocam.com ekibi olarak paylaşacağız. Bizi takipte kalın..

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.