Ankara Bala Belediyesi KPSS'siz Memur ve İşçi İlanı Yayınladı

Ankara Bala Belediyesi KPSS'siz Memur ve İşçi İlanı Yayınladı
İş arayanların dört gözle beklediği İşkur'un resmi sitesinde de yayınlanan yeni bir belediye işçi alımı ilanı yayınlandı.

İş arayanların dört gözle beklediği İşkur'un resmi sitesinde de yayınlanan yeni bir belediye işçi alımı ilanı yayınlandı. Ankara'nın Bala ilçesinde bulunan Bala belediyesi geçtiğimiz günlerde yeni personel alımı yapacağını duyurdu. Geçtiğimiz sene çok sayıda personel alımı yapan Bala belediyesi bu sene de İşkur üzerinden yeni personel alımı yapmaya başladı.

Sabah 8 akşam 5 olarak belirlenen mesai saatleri içerisinde çalışacak olan işçi adayların Bala belediyesine veya İşkur'un resmi web sitesine şahsen başvuru yapmaları gerekiyor. Ankara’nın Bala ilçesinde ikamet ederleri yakından ilgilendiren ilana başvuru yapmak isteyen adaylar gerekli evrakları tamamladıktan sonra Bala belediyesine çalışmak isteyen kişiler başvurularını yapabilirler.

Hangi Kadrolara Eleman Alınacak?

Ankara balı belediyesi duyurduğu ilanda 10 işçi alacağını açıkladı belediyenin çeşitli görevlerinde çalışacak olan işçilerin kadro dağılımı henüz net olarak açıklanmazken bazı kadrolara iytiyaç duyulduğu biliniyor. Bala belediyesinde ihtiyaç duyulan kadrolar arasında temizlik işleri görevlisi, Park ve bahçe işçisi, memur, arşivci, güvenlik, zabıta ve şoför olmak üzere bu kadrolarda personel ihtiyacı olduğu belediye çalışanları tarafından biliniyor.

Bala belediyesi işe alacağı personeller için yayınladığı ilanda gerekli evrakları tamamlayan kişilerin Bala belediyesine şahsen başvurmaları gerekmektedir, adaylar başvuru sürecini İŞKUR resmi Web sitesi üzerinden de ya da Belediyenin resmi sitesinden takip edebilirler. Bala belediyesinde çalışmak isteyenler için bazı başvuru şartları ve temin etmesi gereken bazı belgeler bulunuyor.

İstenilen Belgeler ve Başvuru Şartları Nelerdir?

Bala belediyesi yayınladığı ilanda personel alımına dair gerekli olan şartlar ve temin edilmesi gerekilen belgeleri ilan ile birlikte yayınladı. Ankara'nın Bala ilçesi Bala belediyesinde çalışmak isteyen kişilerin temin etmesi gereken belgelerin başında Bala ilçesinde ikamet ettiğine dair ikametgah belgesi gerekiyor.

Bunun dışında adaylardan istenen diğer belgeler kimlik fotokopisi adli sicil belgesi erkek adayların askerlikle ilgili ilişki olmadığına dair belge nüfus kayıt örneği, ehliyet ve ehliyetin fotokopisi, en son bitirdiği okuldan diploma gibi belgeleri temin etmeleri ve en kısa zamanda bala belediyesine başvurmaları gerekiyor.