290 Kişi Belediyeye Memur Olarak Alınacak!

290 Kişi Belediyeye Memur Olarak Alınacak!

Belediyede memur olarak çalışmak isteyenlere büyük müjde geldi. Haberdeki detaylara göre başvuru yapabilirsiniz

Belediye bünyesinde çalışmak üzere personel alımı yapılacak. 11 il ve 290 kişi alınacağı duyuruldu. Yapılacak olan memur alımları farklı farklı kadroları kapsayacak. Bu sene Eylül ayı memur alımlarında artış yaşanıyor. 290 kişi belediye bünyesinde çalıştırılmak üzere atama yapılması bekleniyor.

Yayınlanan ilan ile belediyeler farklı kadrolar için memur alımı yapacağını duyurdu. Alımı yapılması düşünülen memurların toplam 290 kişi olacağı bildirildi. 11 ilde gerçekleştirilmesi planlanıyor. Eylül ayı memurlar için büyük şans olacak.

Belediye bünyesinde çalıştırılmak üzere zabıta, veznedar, itfaiye ve memur alımları yapılacak

290-kisi-belediyeye-memur-olarak-alinacak.jpg

Alım yapılacak olan personeller için KPSS şartı olacak. Bazı iller için çalışılacak bölüme göre tecrübe olması gerekmektedir. Personel alımında zabıta, veznedar, itfaiye ve memur alımı yapılacağı duyuruldu.

Başvuru için 15 gün zaman tanındı

İlanın yayımlanmasının ardından başvuru süresi 15 gün olacak. Yapılacak olan başvurular belediyelerin kendi online sitelerinden gerçekleştirilecek. Resmi internet sitesi aracılığı ile başvuru yapmak isteyen adaylar süreci takip etmeleri gerekiyor.

Çalışmak isteyenler için çok iyi bir fırsat olacak

Memur olarak çalışmak isteyenlere güzel bir fırsat sunuldu. Yayımlanan alım ilanlarına başvuru yapmak isteyen kişiler, ilan açıldıktan sonraki 15 gün içerisinde başvurularını tamamlamaları gerekiyor. İlanda verilecek olan bilgi tarih ve açıklamaları dikkate almak gerekiyor. Birçok kişi için çalışma fırsatı sunulmuş oldu.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.