Bolu - Dörtdivan Öğretmenevi - Güncel Adres Bilgisi - Güncel İletişim

Bolu - Dörtdivan Öğretmenevi - Güncel Adres Bilgisi - Güncel İletişim

Bolu - Dörtdivan Öğretmenevi - Güncel Adres Bilgisi - Güncel İletişim

Dörtdivan Öğretmenevi Tanıtımı

Dörtdivan Öğretmenevi, BOLU ili Dr. Sadık Ahmet Cad. Kadılar Mah. 14910 No:18 Dörtdivan BOLU adresinde yer alan 10 oda ve 22 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Dörtdivan Öğretmenevi şehir merkezine 45 km uzaklıktadır. Öğretmenevimiz ilçe merkezinde olup, ulaşım sorunu yoktur.İlçe merkezinde öğretmenevimizden başka misafirlerin konaklayacağı bir yer bulunmamaktadır. Öğretmenevimiz zemin kat, giriş kat,1. ve 2. katları bulunmaktadır.Bahçe ile birlikte 723 metre kare alana sahiptir. Öğretmenevimiz 10 oda 22 yatak kapasitesine sahiptir.4 oda tek kişilik,diğer odalar 2 ve 3 kişiliktir.

Dörtdivan Öğretmenevi çok amaçlı salon, lokal, kütüphane, bilgisayar odası, mutfak,restoran ,çay ocağı,lobi,resepsiyon,dinlenme salonu,yazlık bahçe, spor salonu,çamaşırhane,kuaför,depolar,otopark bulunmaktadır. Ayrıca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, HEM ve ASO Müdürlükleri birimleri ile beraber öğretmenevi binasında bulunmaktadırlar. Öğretmenevimiz kalite standartları ölçüsünde hizmet vermekte olup TSE- HYB belgesine sahiptir.2 personelimiz Eğitim Bir Sen sendikasına üyedir.Ayrıca 657 ye tabi 3 personele fazla mesai ücreti verilmektedir.Toplamda 5 personelle hizmet vermekteyiz.

Güncel Adres

Dr. Sadık Ahmet Cad. Kadılar Mah. 14910 No:18 Dörtdivan BOLU

Tesis ile İletişime Geçin

0 (374) 331 45 13

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Öğretmenevi