Bartın - Merkez Öğretmenevi - Güncel Adres Bilgisi - Güncel İletişim

Bartın - Merkez Öğretmenevi - Güncel Adres Bilgisi - Güncel İletişim

Bartın - Merkez Öğretmenevi - Güncel Adres Bilgisi - Güncel İletişim

Bartın Merkez Öğretmenevi Tanıtımı

Bartın Merkez Öğretmenevi, BARTIN ili Kemerköprü Mahallesi Arka Sokak No:4/1 Merkez Bartın adresinde yer alan 33 oda ve 66 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Bartın merkezinde yer alan Bartın Öğretmenevi şehirler arası otobüs terminaline 10 km, Amasra’ya 15 km, İnkumu’na ise 12 km mesafede olup turizm aktiviteleri ve alternatifleri açısından merkezi konumda bulunmaktadır.

Toplam 33 oda 66 yatak kapasitesine sahip olan Bartın Öğretmen evi otel bölümündeki odalarda LCD televizyon, kablosuz internet, minibar ve 24 saat sıcak su olanakları bulunmaktadır. Tesiste otel bölümüne ek olarak lokal, restoran, düğün, nişan, toplu yemek vb organizasyonların yapılabildiği çok amaçlı salon, bilşim odası, okuma ve dinlenme salonu bölümleri de yer almaktadır.

Güncel Adres

Kemerköprü Mahallesi Arka Sokak No:4/1 Merkez Bartın

Tesis ile İletişime Geçin

0 (378) 228 19 91

0 (378) 227 13 29

0 (378) 227 49 63

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.