Artvin - Esenkıyı Öğretmenevi - Güncel Adres Bilgisi - Güncel İletişim

Artvin - Esenkıyı Öğretmenevi - Güncel Adres Bilgisi - Güncel İletişim

Artvin - Esenkıyı Öğretmenevi - Güncel Adres Bilgisi - Güncel İletişim

Esenkıyı Öğretmenevi Tanıtımı

Esenkıyı Öğretmenevi, ARTVİN ili Karadeniz Sahil Yolu üzeri Bucak mevkii Esenkıyı Hopa Artvin adresinde yer alan 12 oda ve - yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste 24 saat sıcak su da mevcuttur.

2 katlı ahşap yapılardan oluşan Esenkıyı Öğretmenevi, Hopa Öğretmenevi‘ne bağlı bir konaklama tesisidir. Karadeniz sahil yoluna 80 metre, sahile ise yaklaşık 100 metre mesafede buluna tesis dalgakıranların yer aldığı doğrultu bulunmaktadır.

Sahile yakın olması ve ahşap olması nedeniyde bahar ve yaz dönemlerinde açık olan Esenkıyı Öğretmenevi konaklama hizmetine ek olarak kahvaltı servisi de yapılmaktadır. Tesiste restoran yer almadığı için öğle ve akşam yemeği bulunmamaktadır.

Otel odalarının tamamında televizyon, klima ve mini buzdolabı yer almaktadır. Esenkıyı Öğretmenevi‘ne doğrudan ulaşamamanız durumunda Hopa Öğretmenevi’ni arayarak bilgi alabilirsiniz.

Güncel Adres

Karadeniz Sahil Yolu üzeri Bucak mevkii Esenkıyı Hopa Artvin

Tesis ile İletişime Geçin

0 (466) 352 20 15

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.