Antalya - Korkuteli Öğretmenevi - Güncel Adres Bilgisi - Güncel İletişim

Antalya - Korkuteli Öğretmenevi - Güncel Adres Bilgisi - Güncel İletişim

Antalya - Korkuteli Öğretmenevi - Güncel Adres Bilgisi - Güncel İletişim

Korkuteli Öğretmenevi Tanıtımı

Korkuteli Öğretmenevi, ANTALYA ili Kiremitli Mahallesi Eski Antalya Caddesi No:46 Korkuteli Antalya adresinde yer alan 8 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Korkuteli Öğretmenevi lokal, otel, dinlenme salonu, kahvaltı salonu, bahçe ve toplantı salonu üniteleriyle tüm vatandaşlara hizmet vermektedir.

160 kişi kapasiteli toplantı salonu, teknolojik donanımı ve ferah ortamı ile bilgi edinme ve yayma konusunda büyük bir rahatlık sağlamaktadır. 60 kişi kapasiteli lokal bölümünde, sıcak ve soğuk içecek servisi yapılmaktadır.

Aynı anda 40 kişiyi ağırlayabilen Korkuteli Öğretmen evi kahvaltı salonu açık büfe formatında hizmet vermektedir. Öğretmenevi otel bölümü 20 yataklıdır ve odalarda; televizyon, sıcak su, merkezi kalorifer, saç kurutma makinesi, mini buzdolabı ve internet erişimi mevcuttur.

Korkuteli’nin coğrafi yapısı ve doğal güzellikleri göz önüne getirildiğinde bu alanda hizmet veren tek sosyal kuruluş olma özelliğine sahiptir. Korkuteli Öğretmenevi Antalya’ya 60 km uzaklıkta olup ilçe merkezinin ulaşımı en kolay noktasında bulunmaktadır.

Güncel Adres

Kiremitli Mahallesi Eski Antalya Caddesi No:46 Korkuteli Antalya

Tesis ile İletişime Geçin

0 (242) 643 22 40

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.