Adana - İmamoğlu Öğretmenevi - Güncel Adres Bilgisi - Güncel İletişim

Adana - İmamoğlu Öğretmenevi - Güncel Adres Bilgisi - Güncel İletişim

Adana - İmamoğlu Öğretmenevi - Güncel Adres Bilgisi - Güncel İletişim

İmamoğlu Öğretmenevi Tanıtımı

İmamoğlu Öğretmenevi, ADANA ili Hürriyet Mahallesi Şehit Osman Tatar Caddesi No:40 İmamoğlu Adana adresinde yer alan 17 oda ve - yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon 24 saat sıcak su da mevcuttur.

İlçe merkezine 2 km. uzaklıkta yer alan İmamoğlu Öğretmenevi, Adana şehir merkezine yaklaşık 52 km. mesafededir. 2017 yılında hizmete açılan tesis standart oda ve süit odalardan oluşan toplam 17 yatak kapasitesine sahiptir.

İmamoğlu Öğretmen evi otel odalarının tamamında televizyon, kablosuz internet, 24 saat sıcak olanakları yer almakta olup 1+1 formatta olan süit odada mini buzdolabı da bulunmaktadır.

Tesiste otel bölümü dışında toplantı salonu, restoran, lokal, bekleme salonu ve bahçe alanları bulunmakta olup, restoran ve bahçe alanında düğün, nişan, kına, toplu yemek vb organizasyonlar yapılabilmektedir.

Güncel AdresHürriyet Mahallesi Şehit Osman Tatar Caddesi No:40 İmamoğlu Adana

Tesis ile İletişime Geçin

0 (322) 892 13 28

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.