TES İle Eğitim Gücü Sen  Öğretmen Sendikaları Arasında Deprem Polemiği: İlçe Başkanı Bakın Neyle Suçladı!

TES İle Eğitim Gücü Sen Öğretmen Sendikaları Arasında Deprem Polemiği: İlçe Başkanı Bakın Neyle Suçladı!

Eğitim Gücü Sen Genel Başkanı Oğuz Özat twitterda yaptığı bir paylaşımla Türk Eğitim Sen'le polemik yaşadı. Bakın tartışmanın sebebi ve yazılanlar...

TES İle Eğitim Gücü Sen Öğretmen Sendikaları Arasında Deprem Polemiği: İlçe Başkanı Bakın Neyle Suçladı!

Eğitim Gücü Sen Sendikası Genel Başkanı Oğuz Özat, depremle ilgili yaptığı açıklama ile Türk Eğitim Sen ile polemik yaşadı. İşte o paylaşım ve söylenenler:

Oğuz Özat önce şu paylaşımı yaptı:

öğretmen üyemiz %2 ile aylık alacağı 150 tl için istifa edip siyasal sendika ya geçmiş Ailesi depremzede olmuş Ankara'ya gelmiş Sendikası muhatap olmamış 21:00 bize ulaşmış 22:00 da aileye ev bulunmuş Halen sağladığımız yerdeler @egitimgucusen hiç bir üyesini yalnız bırakmadı.

Ardından ise şu paylaşım:

Paylaşımımızda isim vermedik ama Türk eğitim sen yöneticileri rahatsız oldu Üye kaybını önlemek için %2 isteyen,TBMM de komisyon görüşmesinde yılışarak ak parti vekilinin koluna girmeye çalışan genel başkan yrd larını hatırladım Öğretmeni sahipsiz bıraktınız Hayal kırıklığısınız.

Mesut tokak isimli bir TES ilçe başkanı ise Oğuz Özat'a şöyle cevap verdi:

Yazdığının gerçek olmadığı yüzüne çarpılınca ne yapacağını şaşıran bir sendika genel başkanı.. sahi algı yapmayı hangi abinizden öğrendiniz?

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.