Seçim Görevi Alan Öğretmenlerin Ücretleri Bayramda Yatacak Mı?

Seçim Görevi Alan Öğretmenlerin Ücretleri Bayramda Yatacak Mı?

31 Mart tarihinde yapılan yerel seçimlerinde görev alan personelin en çok merak ettiği konu ücretlerin ne zaman yatacağıdır. Peki ücretler hangi bankaya yatacak? Ücretler bayramda yatacak mi? Bütün detaylar haberimizde...

31 Mart Yerel Seçimlerinde sandık kurulu başkanlarına 2.947 TL, sandık memurlarına 2.088 TL, partili üyelere 1.044 TL ve bina sorumlularına 2.936 TL ücret ödenecektir.

secim-gorev-ucreti-yatirilmasi.jpgPeki ücretler hangi bankalara yatacak?

Seçim görev ücretleri devlet bankalarına yatacak. Seçimde görev alanlar kimlik belgeleri ile beraber seçim görev ücretinin yatırıldığı devlet Bankası'na giderek seçim görevi ücretlerini çekebileceklerdir.

Seçim görev ücretleri bayramda yatacak mı?

Seçim görev ücretleri bayramda yatmayacaktır. Ancak bayramdan sonra en geç mayıs ayı ortalarına doğru seçim görevi alan personelin hesaplarına yatırılacaktır.

Il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerine verilecek olan talimatlar neticesinde seçim görevi alan personele yatılacak olan ücretlerle ilgili duyuru yapılacaktır.

Meb Hocam/ ÖZEL HABER

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
1 Yorum