Promosyonda Bankalar Artık Şaşırtıyor: Eğitimcilerin İstediği Rakamlar

Promosyonda Bankalar Artık Şaşırtıyor: Eğitimcilerin İstediği Rakamlar

Promosyonda Bankalar Artık Şaşırtıyor: Eğitimcilerin İstediği Rakamlar. İbre yukarı döndü! Eğitimciler bu sefer promosyonda sevindi..

Promosyonda Bankalar Artık Şaşırtıyor: Eğitimcilerin İstediği Rakamlar

Promosyon anlaşmalarında verilen teklifler son aylarda iştah kabartıyor. Emekliler ve kamu çalışanları için adeta ek bir gelir haline gelen promosyonlar sebebiyle pek çok kurum önceki anlaşmaları revize yoluna gidiyor. Promosyon haberlerinin ise ardı arkası kesilmiyor.

Özellikle Ocak 2023'ten sonra promosyon anlaşmalarında düşük teklifler gündeme gelmişti. Lakin ibre tersine dönmeye başladı.

Bir promosyon anlaşması haberi daha Hatay Mustafa Kemal Üniversitesinden geldi.

23 bin 500 lira karşılığında Halkbank ile anlaşıldı.

Ücret çalışanların hesabına kısa süre içerisinde yatırılacak.

Üniversite tarafından yapılan açıklamada:

”Rektörümüz Prof. Dr. Veysel Eren’in girişimleriyle Halkbank ile üniversitemiz arasında promosyon güncelleme anlaşması imzalandı. Tek seferde 20 bin TL ve 3500 Parafpuan olarak güncellenen promosyonların Mart ayı maaşları beklenmeden en kısa sürede personelimizin hesaplarına yatırılması planlanıyor. Afet sonrası süreçte üniversitemiz personeline bir nebze katkı sağlayacak anlaşmanın mimarlarına teşekkür ediyoruz.”

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

2 Yorum