Öğretmenlere sıfır araçta 75 bin liralık indirim kampanyası!

Öğretmenlere sıfır araçta 75 bin liralık indirim kampanyası!
İLKSAN Genel Müdürlüğü Öğretmenlere sıfır araçta 75 bin liralık indirim kampanyası başlatıldığını duyurdu.

İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı - İLKSAN yeni bir araç kampanyasına hazırlanıyor. İLKSAN Genel Müdürlüğü Öğretmenlere sıfır araçta 75 bin liralık indirim kampanyası başlatıldığını duyurdu.

İşte İLKSAN'dan yapılan duyuru ;

21.08.2023 tarihinde saat 10.00'da CITROEN marka araçlar ile 65. Araç Kampanyamız başlayacaktır. Kampanya 31.08.2023 tarihinde saat 17.00'de sona erecektir.

Dileyen üyelerimiz, İkraz (Borç Verme) kullanım şartlarına göre, araç bedelinin 150.000,00 (YüzElliBin) TL’ye kadar olan kısmını Sandığımızdan Genel İkraz olarak kullanabilecektir.Genel ikraz borcu devam eden üyelerimizin ikraz başvurusu yapması halinde ise, (ikraz taksitlerinin en az yarısının ödenmesi şartı ile) devam eden borç bakiyesi erken ödeme indirimi yapılarak talep edilen genel ikrazdan mahsup edilir. Damga Vergisi ve sigorta kesintileri de yapıldıktan sonra kalan tutar üyemizin (muvafakatname olması halinde İlk Yatırım Turizm Grup A.Ş.’nin) hesabına aktarılır. İkraz kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.ilksan.gov.tr ’den veya 444 1943 numaralı çağrı merkezi ile görüşülerek ulaşılabilir.
Siz Değerli Üyelerimize Saygıyla Sunarız.

ilksan.jpg