Öğretmenler Dikkat! Bu işlemi yapmadıysanız görev ücretiniz yatmaz

Öğretmenler Dikkat! Bu işlemi yapmadıysanız görev ücretiniz yatmaz
KPSS oturumlarında görev alan öğretmenler, sınav sonrasında ki Salı gününe kadar GİS sistemi üzerinden sınav değerlendirme raporunu doldurmazsanız ücretiniz yatmayabilir.

Bugün gerçekleştirilecek olan KPSS oturumlarında salon başkanı, gözetmen, yedek gözetmen olarak görev alan öğretmenlere önemli bir uyarı geldi.

ÖSYM KPSS oturumlarında görev alan öğretmenlerden, sınav sonrasında ki Salı gününe kadar GİS sistemi üzerinden sınav değerlendirme raporunu doldurmalarını istedi.

Öğretmenler Dikkat! Bu işlemi yapmadıysanız görev ücretiniz yatmaz

Eğer sınavda görev alan öğretmenler , sınav sonrasında ki Salı gününe kadar GİS sistemi üzerinden sınav değerlendirme raporunu doldurmazlar ise, sınav görev ücretleri zamanında yatmaz. Bu sebeple sınavda görevli olan öğretmenlerin sınav sonrasında GİS sistemi üzerinden değerlendirme raporunu doldurmaları önem arz etmektedir. Peki sınavda görev alan öğretmenlere ne kadar ücret ödenecek ?

Bina Sınav Sorumlusu : 913,3 TL

Bina Sınav Sorumlusu Yardımcısı : 779,91 TL

Salon Başkanı : 663, 51 TL

Gözetmen : 588,63 TL

Yedek Gözetmen : 529,04 TL

Engelli Salon Görevlisi : 751, 55 TL

mebhocam.com.tr/ Özel Haber

YASAL UYARI: Yayınlanan haberin tüm hakları mebhocam.com a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi durumda yasal işlem başlatılacaktır.