Öğretmen Feci Kazada Can Verdi

Öğretmen Feci Kazada Can Verdi
73 yaşındaki emekli öğretmen Necmettin Musaoğulları'nın sürücüsü olduğu otomobil direksiyon hakimiyetinin kaybolması sonucu kontrolden çıkarak devrildi. Kazada emekli öğretmen can verirken kızı ve torunu yaralandı.

Emekli öğretmenin can verdiği, 2 kişinin de yaralandığı feci kaza Edirne Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi kavşağında yaşandı.

Gelen bilgilere göre 73 yaşındaki emekli öğretmen Necmettin Musaoğulları aniden rahatsızlanan 4 yaşındaki torunu Reyhan Pehlivan'ı hastaneye yetiştirmek için yola çıktı. Musaoğulları'nın kullandığı araç, sürücünün dikkatsizliği sonucu kontrolden çıkarak savruldu ve direğe çarparak devrildi.

Kendi can verdi, torunu ve kızı yaralandı

Kazayı gören çevredeki sürücüler durumu hemen ekiplere ihbar ederken, yardıma koştu. Araç içinde sıkışan sürücü, torunu ve kızı kısa süre içinde çıkarıldı ve en yakın hastaneye sevk edildi. Ancak hastanedeki tüm çabalara rağmen 73 yaşındaki emekli öğretmen Necmettin Musaoğulları hayatını kaybetti. Yaralanan torunu ve kızının tedavileri devam ederken, polis kazayla ilgili olarak inceleme başlattı.