Öğretmen Atamaları Ne Zaman Açıklanacak? İşte 2022 KPSS Puanı ile Atama Bekleyenlerin Merakla Beklediği O Kritik Tarih..

Öğretmen Atamaları Ne Zaman Açıklanacak? İşte 2022 KPSS Puanı ile Atama Bekleyenlerin Merakla Beklediği O Kritik Tarih..
Öğretmen Atamaları Ne Zaman Açıklanacak? İşte 2022 KPSS Puanı ile Atama Bekleyenlerin Merakla Beklediği O Kritik Tarih. Kabinede Açıklanacak Mı?

Öğretmen Atamaları Ne Zaman Açıklanacak? İşte 2022 KPSS Puanı ile Atama Bekleyenlerin Merakla Beklediği O Kritik Tarih. Kabinede Açıklanacak Mı? Şubat ayında açıklanması beklenen atamaların açıklanması artık çok yakın.

Atama bekleyen öğretmenlerimiz Ekim ayında Kpss puanlarını ceplerine koydular. Buna göre 1 yıl içerisinde yapılacak resmi duyurularda hak sahibi olabilecekler.

Öğretmen atamaları Şubat ayında açıklanacaktı. Lakin yaşadığımız felaket sonucunda doğal olarak süreçte aksama yaşandı.

Lakin Maliye ve MEB'de çalışmaların bittiğini önceki haberlerimizde belirtmiştik.

Maliye Bakanlığında çalışmaların 50k olduğu ise gelen duyumlar arasında. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın son kararı verip açıklaması bekleniyor. Öğretmenlerin beklentisi Kabine toplantısında açıklanması. Kabine'de 2022 Kpss öğretmen atama duyurusu yapılacak mı? Hep birlikte göreceğiz..

Atamalar Deprem bölgesi ve İstanbul ağırlıklı olacak. Bunun yanı sıra doğu bölgeleri de tercih listesinde yer alacak. En çok açık olan iller arasında Diyarbakır, Şanlıurfa ve Şırnak geliyor..