Öğrencilere Promosyon Müjdesi. O Üniversite Uygulamaya Başladı Bile. Akbank..

Öğrencilere Promosyon Müjdesi. O Üniversite Uygulamaya Başladı Bile. Akbank..
Öğrencilere Promosyon Müjdesi. O Üniversite Uygulamaya Başladı Bile. 12 Ay boyunca her ay öğrencilere promosyon ödemesi gerçekleştirilecek.

Öğrencilere Promosyon Müjdesi. O Üniversite Uygulamaya Başladı Bile. 12 Ay boyunca her ay öğrencilere promosyon ödemesi gerçekleştirilecek. Üstelik ödemeyi bizzat Akbank yapacak. İşte detaylar..

Trakya Üniversitesi ile Akbank arasında imzalanan sözleşme ile artık ıp Fakültesi ve Diş Hekimliği Fakültesinde öğrenim gören öğrencilere promosyon ödenecek. Protokolde ise dikkat çeken detaylar yer almakta.

Trakya Üniversitesi ile Akbank arasında imzalanan protokol ile intörn öğrencilerin alacağı promosyon miktarı belli oldu. Tıp ve Diş Hekimliği Fakültesi öğrencilerine intörn eğitim döneminde uygulama çalışmaları karşılığında yapılacak ödemelere ilişkin Akbank ile promosyon ücreti ile ilgili bir protokol imzalandı.

Tıp Fakültesinde 264 ve Diş Hekimliği Fakültesinde 84 olmak üzere 348 intörn öğrenciye uygulama çalışmaları karşılığında yapılacak ücret ödemeleri ile birlikte promosyon da verilecek. İntörn öğrencilere, uygulama çalışmaları karşılığında her ay ödenecek ücretler ile birlikte promosyon miktarı da hesaplarına yatmış olacak.

15 Şubat 2023 tarihinden itibaren net asgari ücret tutarında ödeme alacak intörn öğrencilere her ay ücretlerle birlikte ödenecek promosyon miktarı da kişi başına 225 TL olacak. Akademik takvime uygun olarak eğitim ve öğretim dönemlerinde intörn eğitimi almaya hak kazanan öğrencilere ödenecek promosyon 12 ay boyunca devam edecek.

Rektörlük’te gerçekleştirilen imza törenine Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Rektör Yardımcısı Prof. Osman Nuri Hatipoğlu, Akbank Edirne Şube Müdürü Murat Arda, Trakya Üniversitesi Strateji Geliştirme Daire Başkanı Aydın Dönmez ve Akbank Edirne Şubesi Bireysel Temsilcisi Ahmet Özgür Atik ile Tıp Fakültesi ve Diş Hekimliği Fakültesinden intörn temsilcisi öğrenciler katıldı.

Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, protokolün hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ederek kurumlar arasında imzalanan intörn öğrencilere ücret ödemelerine ilişkin sözleşmenin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Protokol ile 15 Şubat 2023 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere intörn öğrenciler, uygulama çalışmaları karşılığında ücret ve promosyonlarını Akbank aracılığıyla alacak.