Memur Maaşlarının Yatacağı Tarih Belirlendi Peki Öğretmenlerin Ek Dersleri Ne Zaman Yatacak?

Memur Maaşlarının Yatacağı Tarih Belirlendi Peki Öğretmenlerin Ek Dersleri Ne Zaman Yatacak?

Memurlar maaşlarının ne zaman yatacağıyla ilgili internet üzerinden sürekli olarak araştırma yapmaktadır. Memur maaşlarının yatacağı tarihle ilgili olarak Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından kesin bilgilendirme yapıldı. Peki ya ek ders ücretleri ne zaman yatacak? Ek ders ücretlerinin bayramdan önce yatma durumu nedir? Bütün detaylar haberimizde.

Memur maaşlarıyla ilgili haber Hazine ve Maliye Bakanlığından geldi. Hazine ve Maliye Bakanlığı memur maaşlarının ayın 15'inde yani her zamanki tarihinde yatacağını açıkladı.

Ancak maaş işlemlerinin sağlıklı olarak yapılabilmesi için il ve ilçelerde yer alan muhasebe servislerinin ve malmüdürlüklerinin bayram tatilinin araya girecek olması sebebiyle erkenden maaş işlemlerini tamamlamaları gerektiği kurumlara bildirildi.

ek-derslerin-yatacagi-tarih-belirlendi.jpg

Ancak ek ders ücretleri tüm bu uygulamaların dışında bir seyir izleyecek. Ek ders ücretleri ise nisan ayının ilk haftasında yatacak.

Bayramdan önce maaşlar ödenemese bile ek ders ücretleri yatırılacak. Maaş promosyonlarıyla ilgili ise hali hazırda herhangi bir açıklama bulunmamakla beraber maaş promosyonu ücretlerinin de maaşla beraber yatırılacağı öngörülebilir.

Meb Hocam / ÖZEL HABER

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

22 Yorum