MEB'den Öğretmenlere İzin Açıklaması

MEB'den Öğretmenlere İzin Açıklaması

Milli Eğitim Bakanlığı, deprem bölgesinde yakınların bulunan öğretmenlere ve personele izin konusunda kolaylık gösterilmesini istedi.

Milli Eğitim Bakanlığı yaşanan deprem sonrasında bölgede ki eğitimin bir an evvel başlatılması için gerekli çalışmaları hızla yürütürken, bölgede yakınları bulunan öğretmen ve personeller içinde yeni kararlar vermeye devam ediyor.

MEB'den Öğretmenlere İzin Açıklaması

Milli Eğitim Bakanlığı geçtiğimiz günlerde gönderdiği resmi yazıyla, depremin yaşandığı 10 ilde yakınları bulunan öğretmen yada bakanlık personellerine bölgeye gidebilmeleri için gerekli izinlerin verilmesi konusunda kolaylık gösterilmesini il ve il MEM'lerden istedi. Bakanlık tarafından 81 il valiliğine gönderilen resmi yazıda, bölgede yakınları olan ve gitme talebinde bulunan öğretmenlere idari izin için gerekli kolaylığın gösterilmesi hususunda gerekenlerin yapılması talimatı verildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.