MEB isteğe bağlı yer değişikliği: Ankara ve İstanbul içi tayin ihtiyaç listesine nasıl bakılır?

MEB isteğe bağlı yer değişikliği: Ankara ve İstanbul içi tayin ihtiyaç listesine nasıl bakılır?

Milli Eğitim Bakanlığı 2024 yılı il içi isteğe bağlı yer değişikliği il içi ihtiyaç listesini paylaştı. 13 Mayıs'ta başlayan yer değiştirme başvuruları hala devam ediyor. Milli Eğitim Müdürlükleri il içi yer değiştirme Ankara ve İstanbul içi tayin ihtiyaç listesi haberin detaylarında…

MEB isteğe bağlı yer değişikliği il içi ihtiyaç listesine bakarak başvuru talebini de bulunmak isteyenler için başvuru ekranı bugün aktif hale geldi 13 Mayıs'ta başlayan başvuru süreci 17 Mayıs tarihinde sona erecek

Ankara ve İstanbul içi Tayin İhtiyaç Listesi Linki

İl içi atama başvurusunda bulunmak isteyenler MEBBIS platformunu kullanarak ya da personel.meb.gov.tr adresi üzerinden başvuru talebini iletecek. Bakanlık tarafından paylaşılan ihtiyaç listesi başvuruda bulunacaklar için bilgilendirme amacı ile Ankara ve İstanbul içi tayin ihtiyaç listeleri erişime açıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü isteğe bağlı yer değişikliği duyurusunda il il ihtiyaç listesini paylaştı. İstanbul, Ankara, Eskişehir, Antalya, Bursa gibi illerin listesine de yer verildi.

2024 yılı Ankara isteğe bağlı yer değiştirme münhal listesi

2024 yılı İstanbul isteğe bağlı yer değiştirme münhal listesi

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.