İl Milli Eğitim Müdürlüğünden promosyon ihalesi duyurusu

İl Milli Eğitim Müdürlüğünden promosyon ihalesi duyurusu
Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğünden promosyon ihalesi duyurusu geldi. Bakalım bankalar bu sefer ne kadar cömert davranacaklar..

Milli Eğitim Müdürlükleri promosyon ihalesi duyurusu yayınlamaya devam ediyor. Bankalar ile yapılan 3 yıllık anlaşması sona eren il ve ilçe milli eğitim müdürlükleri büyük umutlar ile promosyon ihalelerine çıkıyor. Ancak bankalar geçen sene ki gibi cömert rakamlar ile masaya gelmiyor.

Promosyon ihalesi revize edilecek mi?

Son olarak Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğünden promosyon ihalesi duyurusu geldi. il Milli Eğitim Müdürlüğü 07.01.2022 tarihinde yapılan promosyon ihalesinde revize gidecekleri bilgisini paylaştı. Yapılan duyuruda yeni ihalenin 2 Mart 2023 tarihinde yapılacağı, Merkezefendi ve Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde görevli personel ve öğretmenleri kapsadığı bilgisi aktarıldı.

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün duyurusu şu şekilde ;

''Müdürlüğümüz ile Merkezefendi ve Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerini kapsayan 07.01.2022 tarihinde yapılan Maaş Promosyon İhalesinin güncellemesine yönelik ihale 02.03.2023 tarihi Perşembe günü saat: 14.00'de yapılacaktır.''