Cumhurbaşkanlığı Tarafından Öğretmenlere Seminer Verilecek

Cumhurbaşkanlığı Tarafından Öğretmenlere Seminer Verilecek

Cumhurbaşkanlığı Stratejik ve Bütçe Başkanlığı tarafından desteklenen Talim ve Terbiye Kurulu tarafından organize edilen Türkçe ve dil eğitiminde iyi uygulamalar konferansına Türkçe ve Türk Dili Edebiyatı öğretmenleri tarafından başvurular yapılmıştı. Yapılan başvurular neticesinde Talim ve Terbiye Kurulu tarafından düzenlenecek olan Türkçe ve dil eğitiminde iyi uygulamalı Konferansı başvuruları değerlendirildi. Söz konusu konferansta kimler katılacak detaylar haberimizde...

22 ve 24 Mayıs 2024 tarihlerinde Gazi Üniversitesi'nde yapılacak olan Türkçe ve dil eğitiminde iyi uygulamalar Konferansı için başvuruda bulunan Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı Özel Eğitim, Sınıf Öğretmenleri başvuru sonuçları neticesinde belirli kriterlere göre değerlendirilerek Türkçe ve dil eğitiminde iyi uygulamalar konferansına davet edildiler.

Söz konusu konferansa katılmaya hak kazanan öğretmenlerin belirlenmesi için yapılan çalışmalar neticelendirildi.

Söz konusu konferansta katılacak olan öğretmenleri konferans ve bilim Değerlendirme Kurulu değerlendirmiştir. Değerlendirme sonuçlarına linki https://dilegitimindeiyiuygulamalar.meb.gov.tr/ üzerinden ulaşabilirsiniz. Konferansa katılmaya hak kazanan öğretmenler Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı, Özel Eğitim, Sınıf Öğretmenleri olarak belirlenmiştir.

Söz konusu öğretmenler 22 ve 24 Mayıs tarihleri arasında izinli sayılacaklardır.

Meb Hocam / ÖZEL HABER

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.