Bursluluk Sınavı Ücretlerinin Yatacağı Tarih Belli Oldu

Bursluluk Sınavı Ücretlerinin Yatacağı Tarih Belli Oldu

Öğretmenlerin 21 Nisan Pazar günü görev aldıkları ilköğretim ve bursluluk sınavı neticesinde ücret alacaklardır. Öğretmenler 21 Nisan tarihinde düzenlenen bursluluk sınavı ücretlerini ne zaman alacaklardır? Detaylar haberimizde...

Tüm ülke genelinde saat 10.00'da başlayan 21 Nisan tarihinde düzenlenen İlköğretim ve ortaöğretim kurumları bursluluk sınavında görev yapan öğretmenler sınav görevi ücretlerinin ne zaman yatırılacağını merak etmektedirler.

Söz konusu sınav görevi ücretleri Mayıs ayında ödenecek olan nisan ayı ek dersleri içerisinde işleme alınacaktır. Dış kurum ödemeleri kapsamında ödenecek olan ilköğretim ve ortaöğretim kurumları bursluluk sınavı ücretleri ek derslerin yatırılacağı Mayıs ayının ilk haftasında öğretmenlerin hesaplarına yatırılacaktır.

Maaş bordrosunda sınav görevi olarak gözükecek olan ücretler için sınavda görev almış olan öğretmenlerin bordolarını kontrol etmeleri büyük önem taşımaktadır.

İşte Ödenecek Olan Ücretler

Salon Başkanı: 1.057 TL

Gözetmen: 1.025 TL

Yedek Gözetmen: 769 TL

Meb Hocam/ ÖZEL HABER

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
5 Yorum