Bakan Tekin öğretmenler ile buluşuyor

Bakan Tekin öğretmenler ile buluşuyor

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, aralık ayı öğretmenler odası sohbetinin yapılacağını tarihi duyurdu. Bakan Tekin öğretmenler ile buluşuyor

Bakan Tekin öğretmenler ile buluşuyor

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, öğretmenler odası sohbetlerine devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda farklı şehirlerde öğretmenler ile buluşan Bakan Tekin, Aralık ayı sohbetinin yapılacağı tarihi ve şehri duyurdu.

Aralık ayı öğretmenler odası sohbetleri 2 Aralık'ta Kastamonu'da

Bakan Yusuf Tekin, Aralık buluşmasının 2 Aralık Cumartesi günü Kastamonu’da Şehit Mehmet Yılmaz İmam Hatip Ortaokulu’nda saat 15.00’da yapılacağını kendi sosyal medya hesabından duyurdu. Katılmak isteyen öğretmenleri buluşmaya davet etti.

Öte yandan Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, göreve geldiği günden bu yana aylık olarak farklı şehirlerde öğretmenler ile buluşuyor ve öğretmenleri dinliyor. Bakan Tekin, öğretmenler odası sohbetlerinde Bakanlığın yol haritasından bahsederken, kendisine sorulan sorulara cevap veriyor. Öğretmenlerde merak ettikleri konular hakkında ilk ağızdan bilgi edinmiş oluyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

2 Yorum