Anlaşma İmzalandı! Öğretmen ve Personelin hesaplarına peşin yatırılacak

Anlaşma İmzalandı! Öğretmen ve Personelin hesaplarına peşin yatırılacak

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Qnb Finansbank arasında yürütülen maaş promosyon görüşmelerinde anlaşma imzalandı. İl MEM bünyesinde öğretmen ve personelin hesaplarına peşin olarak 16 bin lira ödenecek..

Promosyon süreci devam ederken, anlaşma haberleri gelmeye devam ediyor. Hemen hemen her gün ilçe ve il mem'lerden gelen promosyon anlaşma haberlerine bugün bir yenisi daha eklendi.

Öğretmen ve Personelin hesaplarına peşin yatırılacak

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Qnb Finansbank arasında yürütülen maaş promosyon görüşmelerinde anlaşma imzalandı. İl MEM bünyesinde öğretmen ve personelin hesaplarına peşin olarak 16 bin lira ödenecek.

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılan açıklama şu şekilde :

”13 Aralık 2022 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından özel ve kamuya ait bankalarla komisyon ve gözlemciler marifetiyle başlatılan banka promosyon görüşmeleri 03.02.2023 Cuma günü tamamlandı. 20 Temmuz 2007 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan 2007/21 sayılı Genelge ve kurumca belirlenen usuller kapsamında QNB Finansbank Çankırı Şubesi ile 36 aylığına (3 Yıl ) , kişi başı 16.000,00 TL bedelle anlaşma sağlanmıştır. Sözleşme 03.02.2023 tarihinde taraflarca imza altına alınmıştır. Yapılan görüşmelere katılan banka yetkililerine, her daim desteklerini gördüğümüz eğitim sendikalarımızın temsilcilerine, kurum çalışanlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Promosyon sonucunun eğitim çalışanlarımıza hayırlı olmasını dileriz.”

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.