23 Nisan Törenlerinden Sonra Öğretmenlere E-Okul Görevi

23 Nisan Törenlerinden Sonra Öğretmenlere E-Okul Görevi

23 Nisan törenlerinden sonra bazı öğretmenlerin e-okul'da yapmaları gereken birtakım önemli görevleri bulunmaktadır. Peki bu görevler nelerdir? Nasıl yapılır? Detaylar haberimizde...

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğrenci karneleri ile ilgili yapılan değişiklik gereği öğretmenlerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramından sonra yapmaları gereken birtakım işlemler bulunmaktadır.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda görev alan öğrencilerin sosyal etkinlikler yönetmeliğine göre almış oldukları görev kapsamında e-okul'a bu görevlerle ilgili detayların işlenmesi gerekmektedir.

Öğrencilerin almış oldukları görevler, belirli öğretmenler tarafından koordine edilmeleri sonucu ortaya çıkmıştır. 23 Nisan törenlerinde görev alan öğretmenler yürüttükleri etkinliklere katılan öğrencilerin katılım bilgilerini e-okul'da bulunan kurum işlemlerinden sosyal etkinlikler sekmesinde bulunan işlemleri takip ederek yapacaklardır.

E-okul'daki kurum işlemleri alanında bulunan sosyal etkinlikler sekmesinin altındaki sosyal etkinlik girişi adımlarını takip ederek öğretmenler 23 Nisan'da gerçekleştirilen etkinlikleri ve bu etkinliklere katılan öğrencilerin bilgilerini işleyeceklerdir.

Ardından okul yöneticilerinin onayına düşen etkinlikler okul yöneticilerinin onayından sonra tamamlanmış olacaktır. Böylece öğrenciler karnelerinde 23 Nisan'da gerçekleştirilen etkinliklere katılımları ile ilgili bilgileri göreceklerdir.

Meb Hocam/ ÖZEL HABER

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.