Yüzlerce personelin yeri değişiyor! Sonuçlar bugün açıklanıyor

Yüzlerce personelin yeri değişiyor! Sonuçlar bugün açıklanıyor
Milli Eğitim Bakanlığı Okul Müdür ve Okul Müdür Yardımcıları Yeniden yönetici atama kapsamında sonuçlar bugün açıklanıyor.. Yüzler personelin yeri değişiyor! Sonuçlar bugün açıklanıyor

Milli Eğitim Bakanlığı kadrolarında müdür, müdür yardımcısı ve müdür başyardımcısı olarak görev yapan ve çalıştığı kurumda 4 veya 8 yılı dolduran idarecilerin yer değişiyor.

Geçtiğimiz günlerde çalıştığı kurumlarda 4 veya 8 yılı dolduran idareciler zorunlu olarak yer değiştirme talebinde bulunmuştu. 4 yılını tamamlayan idareciler aynı okullarında 4 sene daha uzatma kapsamında kendi okullarını tercih edebilirken, 8 yılını tamamlayan idareciler ise kendi okulları dışında diğer okullara yer değiştirme talebinde bulundular.

mansetresim.png

Sonuçlar bugün açıklanıyor

Tercihlerin tamamlanmasıyla birlikte sıra sonuçlara geldi. Sonuçlar bugün açıklanıyor. İl Milli Eğitim Müdürlükleri kendi bünyelerinde çalışan idarecilerin yer değişikliği sonuçlarını kendi web siteleri üzerinden açıklamaya bugün başlıyor.

İl Milli Eğitim Müdürlüklerinin Okul Müdür ve Okul Müdür Yardımcıları Yeniden yönetici atama kapsamında sonuçları gün içinde kendi web siteleri üzerinden açıklaması bekleniyor.