TOKİ’den kaçırılmayacak dev proje! Geri ödemede kolaylık: Taksitler 10.000 TL altına düştü…

TOKİ’den kaçırılmayacak dev proje! Geri ödemede kolaylık: Taksitler 10.000 TL altına düştü…

Memuru emeklisi, genci yaşlısı, özel sektörde çalışanı işçisi demeden her gelir grubunun Nisan fırsatları kapsamında değerlendirebileceği o özel proje başladı. TOKİ uygun fiyatlı Konut Projesi kapsamında aylık taksitleri 10.000 TL altına çekti. 2+1, 3+1 sıfır dairelere esnek geri ödeme planı ile kavuşmak isteyenler için düşük faizli kredi kampanyasına dair işte merak edilen detaylar…

Özellikle büyük şehirlerde artan kira masrafları altında ezilenler, ay sonunu zor getirenler, aldığı maaşın yarısı kiraya gidenler için TOKİ düşük maliyetli uygun kredi kampanyasını duyurdu. Uzun süredir beklenen o kampanyanın detayları da belli oldu.

Toplu Konut İdaresi tarafından yapılan duyuruda Nisan ve Mayıs aylarında gerçekleştirilecek çekilişler hakkında vatandaş bilgilendirildi.

Hak Sahibini Neler Bekliyor?

Bu ay başlayacak olan çekilişler yurdun farklı bölgelerinde onlarca vatandaşı ev sahibi yapacak. Mayıs ayında da devam etmesi beklenen çekilişle ile 2+1 ve 3+1 evine kavuşmak isteyenler için hayaller gerçek olmaya geliyor. Üstelik 10.000 TL altında taksitlerle geri ödeme yapılabilecek.

tokiden-kacirilmayacak-dev-proje-geri-odemede-kolaylik-taksitler-10-000-tl-altina-dustu.jpg

Her gelir grubuna uygun, esnek vadeli, kolay ve bütçe dostu geri ödeme seçenekleri sunan TOKİ çekilişle yüzlerce vatandaşı ev sahibi yapacak. Şanslı kişilerin belirlenen günlerde çekilişe katılması ile elde edeceği avantaj ayda sadece 7.029 TL ödeyerek kendi evinin sahibi olmak olacak.

TOKİ Nisan Konutları Hangi İllerde?

TOKİ'nin resmi internet sitesi aracılığı ile paylaştığı o ilanda çekilişle dağıtılacak evlerin bulunduğu iller arasında; Erzincan, Kırıkkale, Kayseri, Konya, Şanlıurfa gibi bölgeler yer alıyor. Ön peşinat tutarı ödendikten sonra 10.000 TL altında aylık taksitlerle bütçe dostu eve bir adım daha yaklaşılabilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.