TOKİ tatil beldesinde 48 ay vadeli ömürlük yatırım! Muğla Bodrum, Dalaman, Seydikemer…

TOKİ tatil beldesinde 48 ay vadeli ömürlük yatırım! Muğla Bodrum, Dalaman, Seydikemer…

Ucuza konut sahibi olmak isteyenler için TOKİ popüler tatil beldeleri başta olmak üzere 33 farklı ilde listelerini paylaştı. Muğla'nın Bodrum, Dalaman ve Seydikemer ilçelerinde bulunan arsaların satışı ile ilgili işte merak edilenler…

TOKİ konut ve arsa satışları Nisan ayı itibariyle resmen başlıyor. TOKİ'nin resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru doğrultusunda ihale ile açık artırmaya çıkacak olan konut ve arsalar için detaylar merak ediliyor. Uzun süredir birikim yapanlar, elinde bulunan birikimi ömürlük bir yatırımla desteklemek isteyenler için fırsat ayağa geldi.

TOKİ konut kampanyası ile 2+1 veya 3+1 konutlar 7.414 TL'den başlayan taksitlerle satışa sunuluyor. Hem konut hem de arsa satışı için ön teminat bedeli ödendikten sonra teklif iletiliyor. TOKİ tarafından duyurulan konutlar; Kütahya, Gümüşhane, Çorum, Çankırı, Şanlıurfa ve Kayseri illeri için müjdelendi.

toki-tatil-beldesinde-48-ay-vadeli-omurluk-yatirim-mugla-bodrum-dalaman-seydikemer.png

TOKİ arsa satışları için son durum ne oldu?

TOKİ Muğla arsa satışları için teklif verilebilecek iller arasında Bodrum, Dalaman ve Seydikemer yer alıyor. Muğla'nın Bodrum ilçesinde 9 parsellik alan için TOKİ hissesi metrekare başına 5.493,83 TL…

TOKİ Muğla arsa satışları için ödeme aşaması paylaşıldı. %25 ön peşinat ve 48 ay vade ile taksitlendirilecek arsaların satış bedeli, TOKİ hissesi ve imar durumu ile ilgili detaylı bilgi alabilmek için TOKİ arsa satış linkini ziyaret edebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.