ÖSYM MSÜ Tercih Sonuç Ekranı Sorgula! MSÜ Sonuç Bilgisi için TIKLA!

ÖSYM MSÜ Tercih Sonuç Ekranı Sorgula! MSÜ Sonuç Bilgisi için TIKLA!

Milli Savunma Üniversitesi 2024 sınav başvuru süreci geride kaldı. Adayların tercih işlemleri için başvuru sayfası kısa süre önce açık hale getirildi. Henüz tercih başvurusunda bulunmayanlar için ÖSYM MSÜ tercih başvurusu son günü ne zaman oldu? Tercih sonuçları ne zaman paylaşılacak? MSÜ tercih sonuç ekranı sorgula!

Askeri öğrenci olabilmek için uzun uğraşlarla sınava hazırlanan ve sınavda ter döken adaylar için artık tercih dönemi başladı. Alınan puanlara göre yapılan tercihler neticesinde öğrenciler için yerleştirme süreci başlıyor. Milli Savunma Bakanlığı tarafından paylaşılması beklenen tercih sonuçları ne zaman belli olacak?

2024 MSÜ tercih sonuçlarının paylaşılabilmesi için tercih sürecinin tamamlanması gerekiyor. Bu yıl Nisan ayında başlayan tercihler Mayıs ayında sona erecek. MSÜ tercih başvurusu için son gün 10 Mayıs olarak ilan edildi. Tercih işlemlerini tamamlayan adaylar gözlerinin sonuç ekranına çevirdi.

osym-msu-tercih-sonuc-ekrani-sorgula-msu-sonuc-bilgisi-icin-tikla.webp

Milli Savunma Üniversitesi tercihleri 3 Nisan ve 10 Mayıs tarihleri arasında alınacak. Tercih sonuçları ise Haziran ayının ilk haftası ilan edilecek. MSÜ tercih sonuçlarına erişmek isteyen adaylar Milli Savunma Üniversitesi tarafından paylaşılacak sonuç ekranını personeltemin.msb.gov.tr adresi üzerinden takip edebilir. Adaylar elde ettikleri puanlara göre nerelere yerleşecek?

MSÜ tercih sonuç ekranı için aşağıda yer verilen linki kullanabilirsiniz:

MSÜ - Tercih Sonuç Ekranı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.