Öğretmenler dikkat! 4 yeni sınav görevi başvuruya açıldı!

Öğretmenler dikkat! 4 yeni sınav görevi başvuruya açıldı!

MEB sınav takviminde yer alan ÖSYM tarafından yapılacak 4 farklı sınav için görev başvuru ekranı açık hale getirildi. Öğretmenlerin 2024 yılı içinde başvurabilecekleri yeni sınav görevi, sınav tarihi ve saati ile birlikte paylaşıldı. Yeni sınav görevi son başvuru tarihi ve güncel ÖSYM görev ücretleri haberimizde

Nisan ayı içinde öğretmenlerin başvurabileceği sınavlar arasında ilk sırada EKPSS yer alıyor. 28 Nisan tarihinde gerçekleşecek EKPSS sınavında görev almak isteyenlerin 4 Nisan tarihine kadar ÖSYM görevli işlemleri sistemi üzerinden başvurusunu iletmiş olması gerekecek.

Haziran ayında başlayacak diğer sınavlar için başvuru ekranı da açıldı. 2024 YKS sınavı TYT oturumu için görevli olarak başvuruda bulunmak isteyenlerin 19 Nisan saat 10.00'a kadar ÖSYM görevli işlemler sayfası üzerinden başvurması yetecek.

ogretmenler-dikkat-4-yeni-sinav-gorevi-basvuruya-acildi.png

YKS Oturum Görevleri 2024

2024 yılı YKS AYT oturumu 9 Haziran tarihinde gerçekleşecek. Sınavda görev almak isteyen öğretmenler 19 Nisan tarihine kadar başvuru ekranını kullanarak işlem yapabilecek.

Öğretmenlerin yeni açılan son sınav görevi YKS 2024 YDT oturumu oldu. 9 Haziran tarihinde gerçekleşecek sınavda görevli olarak yer almak isteyen öğretmenlerin 19 Nisan saat 10.00'a kadar başvuruda bulunmuş olması yetecek.

ÖSYM görevli ücretleri yenilendi. 2024 yılı itibariyle gözetmen olarak sınavda yer alacaklar 878 TL. Salon başkanları 990 TL. Yedek gözetmen 1.790 TL ödeme alacak. Bina sorumluları için bu rakam 1.363 TL. E-sınav görevlileri için ise 654 TL oldu.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

9 Yorum