MEB Şube Müdürleri Yer Değişikliği Başvuru Kılavuzu Yayınlandı Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

MEB Şube Müdürleri Yer Değişikliği Başvuru Kılavuzu Yayınlandı Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

MEB şube müdürleri yer değişikliği hakkında bilgilerin detaylı şekilde açıklandığı başvuru kılavuzu Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlandı. Buna göre şube müdürleri yer değişikliği başvurusunu nasıl yapacak? Başvurular ne zaman yapılacak? Atamalar ve sonuçlar ne zaman açıklanacak? Başvurular nereden yapılacak? Başvuru formunun teslim edilmesi gereken yer neresi? Süreç ne zaman tamamlanacak?

MEB şube müdürleri yer değişikliği başvurusu ne zaman yapılır? 2024 şube müdürleri yer değişikliği başvuru kılavuzu Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlandı. Buna göre başvuruların MEBBİS üzerinden yapılması gerekecek. Peki MEB şube müdürü il ve ilçe yer değiştirme başvurusu ne zaman yapılacak? Atamalar MEB tarafından ne zaman yapılacak?

MEB şube müdürleri yer değişikliği süreci başladı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan başvuru kılavuzuna göre yer değiştirme tercih işlemleri Temmuz ayında yapılacak. Buna göre süreç nasıl işleyecek? Hangi tarihte ne yapılacak? Atamalar Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ne zaman olacak?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan şube müdürleri yer değiştirme başvuru kılavuzuna göre, bölge hizmetine bağlı yer değiştirme tercih başvuruları 3 - 7 Haziran 2024 tarihleri arasında yapılacak. Atamaların yapılması ve sonuçlanması için ise 12 Haziran 2024 tarihinin beklenmesi gerekecek.

İsteğe bağlı tercih başvurularının ise 1 - 5 Temmuz 2024 tarihleri arasında yapılacağı açıklandı. Atamalar ve sonucun ilan edilmesi için 10 Temmuz 2024 tarihinin beklenmesi gerekecek.

Başvurular https://mebbis.meb.gov.tr/ adresi üzerinden yapılacak. Elektronik başvuru formunun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması gerekecek. Ardından başvuru formunun çıktısı alınarak imzalanacak ve başvuruya göre ilçe milli eğitim müdürlükleri ya da il milli eğitim müdürlüklerine teslim edilecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
4 Yorum