KPSS Şartı Olmadan Büro Personeli Alınacak

KPSS Şartı Olmadan Büro Personeli Alınacak

İşkur tarafından yapılan duyuruda ülkenin çeşitli yerlerinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu 18-50 yaş arasında kadın ve erkek personel alımı yapılacağı belirtilmiştir. Başvuracak olan adayların en az lise mezunu olmaları ve 18 yaşını tamamlamış olmaları gerekmektedir. İşe alım detayları haberimizin devamında...

Büro memuru ihtiyacı için iş ilanında bulunan firmalar, istihdam edecekleri kişilerden; günlük yazışmaları yapmak, dökümler alıp dosya işlemlerini yapmak, gerekli raporlamaları yapmak, müşterilerle temas işlemlerini sağlamak, resmi kurum ve kuruluşlarla bağlantıyı oluşturmak gibi işleri yerine getirmelerini beklerler. Büro memuru iş ilanı veren firmaların her birinin kendine ait çalışma planları ve şartları vardır.

İstihdam Edilecek Kadrolar

Büro Yönetimi Elemanı

Büro İşçisi

Büro Makineleri Teknik Servis Elemanı

Büro Memuru

memur-alimi-iskur.webp

İşe alım yapılacak olan yukarıdaki kadrolara başvuru yapmak için, İŞKUR’un üye profiline e-Devlet üzerinden online olarak kayıt girerek yaptırmanız gerekmektedir. Devamında başvuru yapmak için aşağıdaki linke tıklayarak size uygun il ve ilçelerdeki ilanları görebilir ve başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan edilen kadrolara başvuru yapmak için tıklayınız.

Meb Hocam / ÖZEL HABER

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.